Kapitan Nauka. Gra edukacyjna - Polska (Zgnieciony kartonik)
Wiek: 5+

Edgard

  • Format: 24.5 x 25 cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
44,90 PLN
Nasza cena
31,27 PLN
Oszczędzasz 31%Outlet: zgnieciony kartonik bez wpływu na zawartość
Gra edukacyjna Polska to atrakcyjna propozycja różnych wariantów rozgrywki dla głodnych wrażeń graczy już od 5 roku życia! Proste zasady, zacięta gra oraz atrakcyjna szata graficzna wciągną zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Zobacz, jak grać - obejrzyj film!

W tym wyścigu o zwycięstwie decydują spostrzegawczość, refleks, łut szczęścia oraz znajomość polskiej przyrody, historii i geografii. Dzięki różnorodnym wariantom rozgrywki zabawę można dostosować do wieku i temperamentu graczy. Opisy wielu ciekawostek i atrakcji zainspirują z pewnością do wspólnego, rodzinnego podróżowania po kraju – nie tylko palcem po mapie!  W trakcie rozgrywki gracze poznają tajemnice polskich miast, ich historię, zabytki oraz ciekawostki dotyczące różnych regionów kraju.

Angażujące ilustracje Moniki Rychlickiej-Borzechowskiej wciągają do wspólnej, rodzinnej zabawy oraz zapewniają wiele godzin twórczej rozrywki, rozbudzając przy tym wyobraźnię.
Gdzie można zobaczyć foki szare albo pogłaskać ryby? Czy w Polsce są pustynie i wulkany? W którym mieście jeździ trolejbus Ziutek? Czy trzeba bać się dziada kapuścianego i na jakiej górze lubiły spotykać się czarownice? Odpowiedzi na te pytania szukaj w grze Polska!

Od 5. roku życia.


Szczegóły

Tytuł: Kapitan Nauka. Gra edukacyjna - Polska (Zgnieciony kartonik)
Podtytuł: Wiek: 5+
Producent: Edgard
Seria: Kapitan Nauka
Kod paskowy: 5907608646782
Języki: polski
Rok wydania: 2019
Format: 24.5 x 25 cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.665 kg

Recenzje