Twistshake Torba Termiczna 15L Szara

Twistshake

  • Format: 37 x 31 x 8 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
220,99 PLN

Praktyczna i stylowa torba termiczna Twistshake w kolorze szarym ma pojemność 21 litrów i kilka przegródek. Pomaga schłodzić jedzenie i napoje, jest zatem doskonałym i niezbędnym rozwiązaniem podczas rodzinnych spacerów, wycieczek i długiej podróży, a także podczas pobytu na plaży czy pikniku w parku!

Ma smukły design i dużo miejsca do przechowywania, więc możesz łatwo spakować do niej wielorazowe saszetki i pojemniki na drugie śniadanie. Możesz na przykład włożyć do niej orzeźwiającą sałatkę owocową i smoothie, aby Wasz spacer lub piknik był dla maluszka jednym z najważniejszych punktów w programie dnia! Torba termiczna sprawi, że jedzenie, przekąski i napoje będą odpowiednio schłodzone i świeże, kiedy już wszyscy wygodnie usiądziecie na kocu piknikowym!

Główna przegródka torby termicznej ma dużą pojemność, więc możesz do niej włożyć jedzenie i napoje, a także butelki swojego maluszka, kubki niekapki i inne rzeczy, których możecie potrzebować podczas wycieczki lub pikniku. Torba ma też cztery dodatkowe małe przegródki: jedną z przodu, zapinaną na zamek, jedną u góry, również zapinaną na zamek, a także dwie siatkowe po obu stronach – możesz do nich włożyć owoce i biszkopty, kiedy wybierasz się z dzieckiem na spacer. Dzięki temu możesz łatwo wszystko spakować i oddzielić jedzenie od innych rzeczy, takich jak kocyk, zabawki czy klucze.

Torba termiczna Twistshake jest wykonana z wodoodpornego poliestru, a użyty w niej materiał izolacyjny, PEVA, dobrze chłodzi jej zawartość. Jest zamykana na zamek błyskawiczny i możesz wygodnie nosić ją na ramieniu, dzięki regulowanemu paskowi.

Torba termiczna jest szara i ma pojemność 21 litrów, a jej wymiary to 26,5 x 33,5 x 23,5 cm.

• Materiał torby termicznej: wodoodporny poliester.
• Materiał izolacyjny: PEVA.
• 4 wygodne i praktyczne przegródki
• Wymiary: 26,5 x 33,5 x 23,5 cm.
• Kolor: szary.
• Instrukcja prania: Wywietrzyć po użyciu. Prać ręcznie w letniej wodzie, w razie potrzeby z dodatkiem niewielkiej ilości delikatnego detergentu. Nie używać mocnych detergentów ani nie zanurzać torby pod wodą. Zalecamy rozwieszenie torby w celu jej wysuszenia (natychmiast po zakończeniu prania).


Szczegóły

Tytuł: Twistshake Torba Termiczna 15L Szara
Wydawnictwo: Twistshake
Kod paskowy: 7350083124715
Format: 37 x 31 x 8 cm
Waga: 0.45 kg

Recenzje