Wader, Tech Truck wywrotka z akcesoriami do piasku (70421)

Wader

  • Format: 44 x 17 x 18 cm
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-07-26)
Sugerowana cena
28,40 PLN
Nasza cena
25,78 PLN
Oszczędzasz 10%W piaskownicy i podczas wakacyjnych wyjazdów niezbędne dla każdego dziecka są zabawki plażowe, które ułatwią budowanie zamków i tuneli. Oto zestaw, który zadowoli każdego plażowicza: auto wywrotka z łopatką, grabkami i foremką. Takie zestawienie produktów daje szerokie możliwości budowania i transportowania na mini placu budowy. Ważną cechą zabawek jest ich wytrzymałość jak również kompaktowy rozmiar – zmieszczą się w każdej plażowej torbie.

Samochód wywrotka jest lekkim, zwinnym i wytrzymałym pojazdem o długości 23 cm. Samochód posiada ruchomą skrzynię ładunkową, z pomocą której mali budowlańcy będą mogli przewieźć i zrzucić ładunek na placu budowy. Ruchome elementy auta z serii Tech Truck uatrakcyjniają zabawę i wpływają na wyobraźnię dziecka, wzbudzają jego ciekawość i zachęcają do aktywności. Kabina pełni funkcję uchwytu ułatwiającego zabawę i przenoszenie produktu.

Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową.  Zabawa w piasku stymuluje i pobudza wyobraźnię małego dziecka i daje możliwość odkrywania mechanizmów działania aut budowlanych. To rozwija logiczne i przyczynowo-skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji.

Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości, odpornego na działania atmosferyczne, bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu zabawka idealnie spełni swoje zadanie na plaży czy w piaskownicy.

- zestaw zawiera : wywrotkę, łopatkę, grabki i foremkę,
- pojazd ma ruchome elementy co urozmaica zabawę
- wszystkie produkty w zestawie mają barwną i atrakcyjną kolorystykę i odporne są na działanie warunków atmosferycznych
- zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 1 roku życiaSzczegóły

Tytuł: Wader, Tech Truck wywrotka z akcesoriami do piasku (70421)
Producent: Wader
Kod paskowy: 5900694704213
Format: 44 x 17 x 18 cm

Recenzje