Wader, Tech Truck walec z akcesoriami do piasku (70423)

Wader

Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-07-26)
Sugerowana cena
28,40 PLN
Nasza cena
25,78 PLN
Oszczędzasz 10%W piaskownicy i podczas wakacyjnych wyjazdów niezbędne dla każdego dziecka są zabawki plażowe, które ułatwią budowanie zamków i tuneli. Oto zestaw, który zadowoli każdego plażowicza: walec z łopatką, grabkami i foremką. Takie zestawienie produktów daje szerokie możliwości budowania i transportowania na mini placu budowy. Ważną cechą zabawek jest ich wytrzymałość jak również kompaktowy rozmiar – zmieszczą się w każdej plażowej torbie.

Walec wchodzi od akcji wszędzie tam, gdzie potrzebny jest ciężki sprzęt do równania terenu. Swoim wyglądem, gabarytami, ale przede wszystkim ciężkim bębnem wzbudza zachwyt i respekt. Walec z serii Tech Truck jest lekkim, zwrotnym i wytrzymałym pojazdem o długości 24 cm w atrakcyjnej kolorystyce, który posiada obracający się wokół własnej osi bęben.

Ruchome elementy auta z serii Tech Truck uatrakcyjniają zabawę i wpływają na wyobraźnię dziecka, wzbudzają jego ciekawość i zachęcają do aktywności. Kabina pełni funkcję uchwytu ułatwiającego zabawę i przenoszenie produktu.

Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową.  Zabawa w piasku stymuluje i pobudza wyobraźnię małego dziecka i daje możliwość odkrywania mechanizmów działania aut budowlanych. To rozwija logiczne i przyczynowo-skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji.

Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości, odpornego na działania atmosferyczne, bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu zabawka idealnie spełni swoje zadanie na plaży czy w piaskownicy.

- zestaw zawiera : pojazd walec, łopatkę, grabki i foremkę,
- pojazd ma ruchome elementy co urozmaica zabawę
- wszystkie produkty w zestawie mają barwną i atrakcyjną kolorystykę i odporne są na działanie warunków atmosferycznych
- zabawka odpowiednia dla dzieci powyżej 1 roku życiaSzczegóły

Tytuł: Wader, Tech Truck walec z akcesoriami do piasku (70423)
Producent: Wader
Kod paskowy: 5900694704237

Recenzje