Model Quickbuild Ford F-150 Raptor (j6037)
od 6 lat

Airfix

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
66,72 PLNCo to jest Airfix QUICKBUILD? To ekscytująca gama modeli cegiełkowych odpowiednich jako wprowadzenie do modelowania w każdym wieku od 6 lat. Wstępnie pokolorowane elementy po prostu łączą się, tworząc imponujący model, który można następnie ozdobić dołączonymi samoprzylepnymi naklejkami.

Aby te fantastyczne modele wyglądały jak prawdziwe, nie są potrzebne żadne farby ani kleje, a po ich ukończeniu nie ma żadnych dowodów na to, że widać jakiekolwiek elementy ceglane. Po zbudowaniu są wystarczająco wytrzymałe, aby można je było wykorzystać jako zabawki, lub jako modele wystawowe.

W zestawie z każdym modelem znajduje się pełny zestaw łatwych do wykonania instrukcji kolorystycznych i swobodnie toczące się koła do samochodów.

Ford F-150 Raptor Opracowany jako zgodny z prawem drogowym odpowiednik terenowego pojazdu wyścigowego, Raptor jest zoptymalizowany do użytku w terenie, z napędem na cztery koła, oponami terenowymi i ulepszonym układem zawieszenia. Wraz z poszerzonymi zderzakami Raptor wyróżnia się wizualnie emblematem na osłonie chłodnicy. Zamiast Ford Blue Oval, na grillu widnieje napis FORD (ostatnio używany przez Forda w 1983 r.). Ten najlepiej sprzedający się pojazd w USA można zbudować z 43 elementów z tego zestawu. Znaki towarowe i strój firmowy Ford Motors Company używane na podstawie licencji Hornby Hobby. Wyprodukowane przez Hornby Hobby Ltd.


od 6 lat

Szczegóły

Tytuł: Model Quickbuild Ford F-150 Raptor (j6037)
Podtytuł: od 6 lat
Wydawnictwo: Airfix
Kod paskowy: 5055286661440

Recenzje