Montessori - Magia Twojego imienia (304-PL80182)
Wiek: 5+

Lisciani

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-09-27)
Sugerowana cena
73,80 PLN
Nasza cena
57,12 PLN
Oszczędzasz 23%Każde imię jest magiczne, a dzięki tej grze łatwo to odkryjesz! Magia Twojego imienia to edukacyjna gra, która pobudza fantazj dziecka w sferze narracji. Rozwija kreatywność i słownictwo, dzięki tworzeniu historii z zaczarowanego świata, bazujących na imionach. Gra zawiera ponad 100 ilustrowanych kart, a na każdej z nich dziecko znajdzie literę i odpowiadający jej element ze świata baśni i fantazji. Układając swoje imię z kart z literami, dziecko tworzy baśń na podstawie swojego imienia.

I tak M jak Mag, A jak Amulet, R jak Różdżka, E jak Elf, i K jak Królewicz, sprawi, że dziecko wpadnie w wir fantastycznych przygód! Dzięki tej grze stanie się rzeczywistym bohaterem gry i poczuje silną więź ze stworzonym światem - taką, jak czuje ze swoim imieniem.

Gra została opracowana na podstawie metody Montessori. Zabawa uczy dziecko niezależności i wolności wyboru oraz ekspresji. Idealnie współgra z rytmem rozwoju dziecka i pozwala na samodzielne rozwijanie umiejtności narracyjnych. A dodatkowo, dzięki szczypcie magii, która zawsze towarzyszy działaniom twórczym, nauka staje się łatwiejsza.

Wiek: 5+


Szczegóły

Tytuł: Montessori - Magia Twojego imienia (304-PL80182)
Podtytuł: Wiek: 5+
Producent: Lisciani
Kod paskowy: 8008324087013
Oprawa: pudełko

Recenzje