CzuCzu. Domino Kolory 2+

CzuCzu

  • Format: 16.5 x 19 x 7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-09-27)
Sugerowana cena
44,90 PLN
Nasza cena
30,63 PLN
Oszczędzasz 32%

Grajcie i układajcie razem! Bawcie się, dokładając elementy na różne sposoby i wymyślając własne reguły gry. To pudełko pełne pomysłów na kreatywne zabawy!

To jednocześnie układanka i gra, która rośnie razem z dziećmi. Elementy można łączyć na różne sposoby: kolorami, zwierzętami, kolorami i zwierzątkami lub tradycyjnymi oczkami. Zagrajcie razem w klasyczne domino lub łączcie kolorowe, duże elementy, poznając przy tym kolory i trenując spostrzegawczość i logiczne myślenie. Dostosujcie poziom trudności zabawy do rozwijających się umiejętności dzieci. Mnóstwo pomysłów na edukacyjne zabawy znajdziecie w poradniku dołączonym do zestawu!

Wyjątkowa cecha: CzuCzu domino to jednocześnie układanka i 2 wersje popularnej gry. Zestaw rośnie razem z dziećmi!

Bawcie się i doskonalcie różne umiejętności.

CzuCzu domino rośnie razem z dziećmi, dlatego polecamy je graczom w wieku od dwóch dwóch lat, a górnej granicy nie ma. Dostosujcie poziom trudności do rozwijających się umiejętności dziecka. Najmłodsi gracze mogą zacząć zabawę od dopasowywania dwóch elementów i układania coraz dłuższych ciągów. Nazywajcie zwierzątka i kolory na obrazkach. Starszaki mogą dopasowywać elementy z taką samą liczbą oczek. Zabawa to przyjemny sposób na rozwijanie różnych umiejętności, poznawanie nowych słów oraz spędzanie czasu razem. To też świetna okazja do nauki radzenia sobie z emocjami pojawiającymi się podczas gry. Mnóstwo pomysłów na oryginalne zabawy z zestawem znajdziecie w poradniku.

W pudełku znajdziecie:
  •     28 elementów
  •     scenariusze zabaw

Pudełko: 16,5 x 19 x 7 cm

Szczegóły

Tytuł: CzuCzu. Domino Kolory 2+
Producent: CzuCzu
Kod paskowy: 5902983491606
Rok wydania: 2021
Format: 16.5 x 19 x 7 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje