Pakiet: Kroniki Amberu
(Tom 1 i 2)

Zysk i S-ka

  • Rok wydania: 0
  • Format: 16.5 x 24.5 x 10 cm
  • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Jutro (piątek 2021-09-24)
Sugerowana cena
115,00 PLN
Nasza cena
77,35 PLN
Oszczędzasz 33%Zestaw 2. tomów serii Kroniki Amberu.

Tom 1

Istnieją dwa światy – Amber i Dworce Chaosu. Pomiędzy nimi istnieje nieskończona liczba cieni – rzeczywistości równoległych, które są tylko bladym odbiciem prawdziwych światów.

Corwin jest księciem i prawowitym następcą tronu Amberu. W wyniku wypadku stracił pamięć i nieświadom tego, kim jest, spędził na Ziemi wiele stuleci. Jednak gdy ktoś z jego krewniaków chce go zabić, Corwin musi sobie przypomnieć swoją przeszłość. Dowiaduje się, że jego rodzina posiada niezwykłe zdolności, pozwalające na kontrolowanie rzeczywistości i podróżowanie pomiędzy wymiarami. Corwin postanawia wyjaśnić tajemnicę zniknięcia swego ojca, króla Oberona i staje do brutalnej walki o należny mu tron.

Tom 2
Merle Corey to inteligentny i czarujący młody informatyk. Próbuje wieść normalne życie, jednak nie może uciec od swego dziedzictwa. Co roku 30 kwietnia ktoś próbuje dokonać na niego zamachu. Chłopak jest przekonany, że ma to związek z tym, kim jest naprawdę. W rzeczywistości nazywa się Merlin i jest czarodziejem, synem księcia Corwina z Amberu i Dary z Dworców Chaosu. Łączy w sobie moce dwóch potężnych rodów, które władają walczącymi między sobą światami. Wplątany w dworskie intrygi, musi wyjaśnić tajemnicę zniknięcia swego ojca i wbrew sobie stanąć do rywalizacji o władzę.

"Zelazny to niezrównany gawędziarz. Stworzył światy tak kolorowe, egzotyczne i niezapomniane, jakich nikt z nas jeszcze nie widział".
George R.R. Martin

Szczegóły

Tytuł: Pakiet: Kroniki Amberu
Podtytuł: (Tom 1 i 2)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
ISBN: 9788382023060
Format: 16.5 x 24.5 x 10 cm
Oprawa: twarda

Recenzje