Wizarding World: Harry Potter - 2-pak: Ron i Ginny (6061834)

Spin Master

  • Oprawa: blister
Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
60,89 PLN
Nasza cena
52,00 PLN
Oszczędzasz 15%

Przygody z czarodziejskiego świata czekają na Ciebie razem z zestawem małych laleczek Rona i Ginny Weasley Magical Minis.

Ten zestaw zabawek ze świata Harry'ego Pottera zawiera dwie 3-calowe lalki oraz Parszywka, szczura Ron'a i Arnolda, puszka pigmejskego Ginny. Zarówno laleczka Rona, jak i Ginny jest bardzo szczegółowa, co ożywia ukochane postaci. Obydwoje są ubrani w mundurki Hogwartu i trzymają różdżki, dzięki czemu możesz poruszać ich rękoma, odgrywać ich przygody i udawać, że rzucają zaklęcia.

Parszywek i Arnold są dodatkową atrakcją. Parszywek trzyma ogon w zabawnej pozie, a Arnolda można przyczepić do ramienia Ginny. Zestaw Małych Lalek Magical Minis to doskonały sposób, aby pobudzić wyobraźnię i chęć do zabawy. Przemierzaj sale zamku Hogwart (sprzedawanego osobno) z Ronem i Ginny. Zbierz wszystkie zestawy, lalki i lokacje (sprzedawane osobno), aby stworzyć własny czarodziejski świat. Lalki kolekcjonerskie Magical Minis ze świata Harry'ego Pottera i zestawy to wspaniałe podarunku dla dzieci od 5 roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Wizarding World: Harry Potter - 2-pak: Ron i Ginny (6061834)
Producent: Spin Master
Seria: Harry Potter
Kod paskowy: 778988397657
Oprawa: blister

Recenzje