Genialny dzieciak - Geometryczne kubeczki (116969)

Askato

  • Format: 31 x 7 x 28 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-09-27)
Sugerowana cena
56,09 PLN
Nasza cena
41,28 PLN
Oszczędzasz 27%

Geometryczne kubeczki to wspaniała i twórcza zabawka z dużymi kolorowymi klockami, które stymulują i pobudzają rozwój małego dziecka w wielu obszarach. Aktywizują zmysły, rozbudzają  wyobraźnię i kreatywność, są niezastąpione w ćwiczeniu małej motoryki. Podnoszenie, trzymanie lub chwytanie kubeczków ćwiczy siłę i stabilność małych rączek.

Kubeczki można układać w różnych kombinacjach kolorystycznych na tabliczce manipulacyjnej, ta aktywność zwiększa umiejętności motoryczne. Układanie kubeczków, które mają zaokrąglone brzegi i zostały zaprojektowane specjalnie do indywidualnych potrzeb dziecka, zapewni różnorodne wrażenia dotykowe. Zdolność rozpoznawania kolorów przez maluchy może być przyśpieszona poprzez mieszanie i dopasowywanie do siebie różnych kolorów kubeczków.  Niemowlęta i małe dzieci będą zafascynowane klockami, a zabawa w przestawianie, chwytanie i segregowanie wpłynie pozytywnie na ich rozwój.

Zabawki do układania (wieże, piramidy) pomagają rozwijać zarówno motorykę dłoni, jak i mózg dzieci, począwszy od około 6-go m-ca życia. Umiejętności zdobyte podczas układania stają się podstawą do bardziej złożonych zadań w przyszłości, takich jak rysowanie i pisanie. Dzieci ćwiczą cierpliwość, zwinność  i umiejętność skupienia uwagi.

Wiek od 6 m-ca życia do 3 lat.


Szczegóły

Tytuł: Genialny dzieciak - Geometryczne kubeczki (116969)
Producent: Askato
Seria: Genialny dzieciak
Kod paskowy: 6901440116969
Format: 31 x 7 x 28 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje