Klocki Classic 11012 Kreatywne białe klocki (11012)
od 4 lat

LEGO

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
28,60 PLNZestaw LEGO Classic Kreatywne białe klocki (11012) jest pełen pomysłów i inspiracji, które rozwiną kreatywny potencjał dzieci. Młodym budowniczym od 4 lat spodobają się trzy łatwe do zbudowania modele LEGO: bałwanek śniegowy z miotłą, owca na kwiecistej łące oraz mewa z rybą. Pomysłowa zabawa może trwać bez końca wystarczy wymieszać klocki i przerobić modele albo zbudować z nich coś innego.

Cyfrowe instrukcje krok po kroku
Ten zestaw zawiera proste instrukcje budowania oraz funkcję Instructions PLUS, którą można znaleźć w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO na smartfony i tablety. Dzięki temu interaktywnemu przewodnikowi z możliwością powiększania i obracania modelu budowanie z klocków LEGO to prawdziwa bułka z masłem.

Budowanie ważnych umiejętności życiowych
Zestawy konstrukcyjne LEGO Classic oferują dzieciom pomysły i inspirację, a zawarte w nich modele zachęcają do niekończącej się, swobodnej zabawy, równocześnie rozwijając kreatywność dzieci i ich zdolności ruchowe.

  • Zestawem LEGO Classic Kreatywne białe klocki (11012) mogą bawić się dzieci już od czwartego roku życia. W komplecie są trzy łatwe do zbudowania modele, które pomogą rozpocząć kreatywne budowanie.
  • Co znajdziesz w opakowaniu? Zestaw zawiera 60 klocków LEGO, z których dzieci mogą zbudować zabawkowego bałwanka z miotłą, owcę na kwiecistej łące, mewę z rybą lub cokolwiek zechcą.
  • Dzieciom spodoba się budowanie trzech wesołych modeli z tego zestawu i bawienie się nimi. Klocki można też połączyć z innymi zestawami LEGO, by zabawa była jeszcze lepsza.
  • Doskonały prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z dowolnej innej okazji dla dzieci i początkujących konstruktorów LEGO, którzy chcą powiększyć swoją kolekcję klocków.
  • Zestaw LEGO Classic Kreatywne białe klocki jest niewielki, więc dzieci mogą wszędzie mieć go ze sobą i bawić się w pomysłowy sposób.
  • Elementy LEGO potrzebne do zbudowania każdego z modeli są zapakowane w osobne woreczki. Wystarczy wybrać model, otworzyć odpowiedni woreczek i brać się do pracy!
  • Zawiera broszurę z instrukcjami oraz funkcję Instructions PLUS, która jest dostępna w bezpłatnej aplikacji Instrukcje budowania LEGO i obejmuje funkcję przybliżania, obracania i wizualizacji dzięki nim budowanie stanie się przygodą.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO Classic oferują mnóstwo pomysłów i inspiracji do swobodnego tworzenia. Ćwiczenie kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów jeszcze nigdy nie było takie fajne!
  • Zabawki LEGO spełniająnajwyższe standardy branżowe dotyczące jakości, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i świetnie się z nich buduje i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Zabawki do budowania LEGO przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa.

od 4 lat

Szczegóły

Tytuł: Klocki Classic 11012 Kreatywne białe klocki (11012)
Podtytuł: od 4 lat
Wydawnictwo: LEGO
Kod paskowy: 5702016889277

Recenzje