Eksplodujące Minionki (EKEK08PL)
Wiek: 12+

Rebel

  • Format: 14.5 x 21 x 6.5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
131,98 PLN
Nasza cena
98,90 PLN
Oszczędzasz 26%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 98,90 zł

Gra karciana dla ludzi, którzy kochają banany i wybuchy (a także płonące jednorożce i okazjonalnie hydranty!

Jeszcze więcej wybuchów i kombinowania w całkowicie nowej, minionkowej odsłonie Eksplodujących Kotków! Eksplodujące Minionki to nieprzewidywalna zabawa, w której staramy się uniknąć wybuchnięcia, odwracając straszliwy los – najlepiej kierując go prosto w stronę naszych przeciwników!

O co tu chodzi? Gracze dobierają karty, dopóki któryś nie odkryje eksplodującego minionka. Osoba, która na niego trafi, wybucha i natychmiast przegrywa grę. No, chyba że uda jej się rozbroić minionka czymś takim jak bananołóżko albo niekończące się lody... Reszta kart służy do tego, by przerzucić albo uniknąć eksplodującego minionka. Najważniejsza zasada? Nie wybuchnij! Reszta jakoś się ułoży, a zwycięzcą zostanie ostatnia osoba na nogach!

Dlaczego pokochasz tę grę?
  • Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to karciane szaleństwo, które dziś płynnie łączy się z minionkową tematyką!
  • Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę!
  • Wersja z minionkami działa dokładnie jak klasyczne Eksplodujące Kotki, ale posiada zupełnie nowe, klimatyczne grafiki i pełna jest żartów nawiązujących do świata żółtych stworków.

Zawartość pudełka:
  • 72 karty,
  • instrukcja.
Liczba graczy: 2-5 osób
redni czas gry: ok. 15 minut
Wiek: 12+

Szczegóły

Tytuł: Eksplodujące Minionki (EKEK08PL)
Podtytuł: Wiek: 12+
Producent: Rebel
Seria: Eksplodujące Kotki
Kod paskowy: 852131006730
Format: 14.5 x 21 x 6.5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: