Goo Jit Zu: dwupak, figurka Blazagon vs Rock Jaw (GOJ41053)
Wiek: 4+

TM Toys

  • Format: 25 x 36 x 6 cm
  • Oprawa: blister
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
166,92 PLN
Nasza cena
99,33 PLN
Oszczędzasz 41%

Blaztagon to złoty smok, który wypełniony jest imitacją złotego pyłku. Jest elastyczny i zwinny a jego dodatkową umiejętnością jest atak podmuchem wody.
Rock Jaw to mocarny krokodyl, którego ciało wypełnione jest żelowymi kulkami. Jest tak samo zwinny i elastyczny, jak jego przeciwnik, a jego dodatkową umiejętnością są silne szczęki i ostre zęby. Kończyny wojowników potrafią rozciągnąć się trzykrotnie i powrócić do swojej pierwotnej formy.
 
Ostateczna rozgrywka!
Goo Jit Zu to zabawni bohaterowie stworzeni specjalnie z myślą o dzieciach, które uwielbiają eksplorować świat i swoje otoczenie. Figurki Go Jit Zu można zgniatać, rozciągać, skręcać i odkształcać, a one zawsze wrócą do swojej pierwotnej postaci.
 
Każdy bohater posiada tajemniczą moc-wypełnienie (m.in. piasek, slime, kostki), które w zabawie pobudzają dziecięce zmysły.
 
Jakość:
Dbałość o szczegóły i precyzja wykonania jest charakterystyczna dla każdej postaci. Figurki odkształcają się tylko w trakcie zabawy nimi, zawsze wracając do swoich kształtów.
 
Bezpieczeństwo:
Do stworzenia figurek z tej serii producent użył w pełni bezpiecznych, nietoksycznych materiałów. Seria przeznaczona jest dla dzieci od lat 4. 
 
Wygląd:
Goo Jit Zu to kolorowi, megarozciągliwi bohaterowie o zabawnych imionach nawiązujących do rodzaju postaci, jak między innymi Thrash the Megalodon Shark, Ultra Rare Braxor czy Scorpius.  

Szczegóły

Tytuł: Goo Jit Zu: dwupak, figurka Blazagon vs Rock Jaw (GOJ41053)
Podtytuł: Wiek: 4+
Producent: TM Toys
Seria: Goo Jit Zu
Kod paskowy: 630996410530
Format: 25 x 36 x 6 cm
Oprawa: blister

Recenzje