Ah!Ha - Uciekające jeże / Hedgehog Escape (Uszkodzone opakowanie)
Wiek: 8+

Eureka!

  • Format: 28 x 21.5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-10-18)
Sugerowana cena
79,00 PLN
Nasza cena
73,07 PLN
Oszczędzasz 8%Outlet: uszkodzenie opakowanie bez wpływu na zawartość
Małe jeże znalazły się w nieciekawej sytuacji. Muszą wydostać się z ogrodu zanim złapią je borsuki. Jak? Oczywiście przez żywopłot! Jeże muszą się przemieścić do miejsca, w którym żywopłot jest najniższy i czeka na nich mama. Gracz wybiera wyzwanie z książeczki i układa cztery główki borsuków i jeżyki na podstawce tak, jak pokazano na rysunku. Uważaj! Jeden błąd w początkowym ułożeniu elementów i zagadka będzie nie do rozwiązania.

Pięćdziesiąt wyzwań (pięć poziomów trudności) zajmie na długie godziny nawet największych entuzjastów łamigłówek!. Jeśli borsuki są zbyt przebiegłe i nie możesz rozwiązać zadania – nie przejmuj się. W książeczce znajduje się kompletne rozwiązanie każdego wyzwania.

Oskar van Deventer jest jednym z najbardziej twórczych wynalazców łamigłówek na świecie. Wynalazł kilkaset łamigłówek, z których wiele trafiło do sprzedaży. Jego najbardziej znanymi łamigłówkami są: "Oskar’s Cube Maze", "Key Maze", a także kilka nagradzanych łamigłówek z serii Hanayama Huzzle Cast.

Na co więc czekasz? Znajdź właściwą drogę ucieczki i unikaj gryzących borsuków!

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie. Różnorodny asortyment, niezmienna dbałość o wysoką jakość wykonania oraz duża troska o estetykę i wartość intelektualną oferowanych produktów zjednały firmie uznanie na całym świecie.

Wszystkie prezentowane łamigłówki świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Zawartość pudełka:
- plansza z mamą jeżyków
- 4 elementy z głową borsuka + jeden zapasowy
- 1 obrotowy element z jeżykami
- książeczka z wyzwaniami, instrukcją i rozwiązaniami


Szczegóły

Tytuł: Ah!Ha - Uciekające jeże / Hedgehog Escape (Uszkodzone opakowanie)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Eureka!
Seria: Ah!Ha Games
Kod paskowy: 5425004735430
Języki: polski, angielski, francuski, niderlandzki, niemiecki
Rok wydania: 2020
Format: 28 x 21.5 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.51 kg

Recenzje