Luneta Blaze BASE 50F (72094)
od 6 lat

Levenhuk

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
149,77 PLNLuneta Blaze BASE 50F

Luneta Levenhuk Blaze BASE 50F to przyrząd optyczny dla początkujących, który idealnie nadaje się do długich obserwacji stacjonarnych. Za jego pomocą możesz obserwować dziką przyrodę, miejską architekturę oraz krajobrazy naturalne. Dzięki szerokiemu polu widzenia luneta jest świetna do śledzenia szybko poruszających się obiektów, dlatego będzie doskonałym wyborem w przypadku obserwacji wydarzeń sportowych.

Wszystkie elementy układu optycznego są wykonane ze szkła BK-7, które zapewnia wysoką ostrość i duży kontrast obrazu. Soczewki z powłoką antyodblaskową poprawiają jasność obrazu i umożliwiają prowadzenie obserwacji w warunkach słabego oświetlenia. Obudowa jest wykonana z lekkiego, trwałego tworzywa sztucznego, które sprawia, że luneta Levenhuk Blaze BASE 50F jest wygodna w podróży. Przyrząd ten nie zajmie dużo miejsca i pokona wszelkie napotkane trudności.

Zestaw zawiera niewielki metalowy statyw oraz futerał do przechowywania i transportu. Levenhuk Blaze 50F BASE to niezawodny przyrząd optyczny do prowadzenia obserwacji, przeznaczony dla niewymagających użytkowników. Umożliwia wygodne obserwowanie odległych obiektów.

Cechy:

  • Ukośny okular
  • Układ optyczny z pełną powłoką oraz pryzmaty ze szkła
  • Prosta i solidna konstrukcja

od 6 lat

Szczegóły

Tytuł: Luneta Blaze BASE 50F (72094)
Podtytuł: od 6 lat
Wydawnictwo: Levenhuk
Kod paskowy: 643824213159

Recenzje