Lalka NA! NA! NA! Glam Chrissy Diamond (575139EUC/575344)
od 3 lat

Mga

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
120,65 PLNNa Na Na Surprise 2 w 1 Soft Fashion Doll i Metallic Purse Glam Series - Chrissy Diamond. Lalka z fioletowymi włosami w czarno-srebrnym stroju ze srebrną holograficzną opalizującą torebką w kształcie kociej główki.

Metaliczna lalka 2 w 1 i torebka: Podnieś poziom swojej glamowej zabawy dzięki nowej modnej lalce 2 w 1 i metalowej torebce! Zawiera wspaniałą, miękką, modną lalkę o wysokości 19 cm i opalizującą torebkę z materiału z klipsem do przymocowania do plecaka.

Nowe opakowanie: Pudełko z okienkiem pokazuje wszystkie szczegóły. Teraz kolekcjonowanie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek!  

Znajdź przyciągającą wzrok torebkę z pomponem z metalowej tkaniny oraz piękną, miękką, ruchomą lalkę modową z unikalnymi nadrukami i fasonami inspirowanymi zwierzętami. Miękka w dotyku, lekka i odpowiednia dla dłoni dziecka. Torebka z pomponem jest łatwa do zabrania w podróż i na co dzień.

Chrissy Diamond fashion doll: Chrissy Diamond ma glamour z kategorią. Ma metkę z jej imieniem, urodzinami i trochę o niej. Doskonały prezent na urodziny, prezent dobrej jakości, prezent podróżny, Boże Narodzenie i każdą specjalną okazję.

Zbierz wszystkie 6 uroczych, miękkich lalek i torebki z metalowymi pomponami z serii Glam. Lalki te są starannie wykonane z bardzo miękkiego pluszu, i przetrwają lata.


od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Lalka NA! NA! NA! Glam Chrissy Diamond (575139EUC/575344)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Mga
Kod paskowy: 35051575344

Recenzje