Przytulanka sensoryczna Hycia dzwoneczek (615)
od 0 miesięcy

Hencz Toys

  • Format:

    12 x 33 cm

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
47,99 PLN
Nasza cena
40,23 PLN
Oszczędzasz 17%Przytulanka kontrastowa Hycia

  • Wspomaga edukację sensoryczną
  • Rozwija zmysł: słuchu, wzroku i dotyku
  • Miękka w dotyku, a w dodatku grzechocze
  • Wspaniała towarzyszka zabawy i podróży

Mięciutka, materiałowa i kontrastowa Hycia to przytulanka handmade od Mom's care, która została stworzona z myślą o najmłodszych. To właśnie w pierwszym okresie życia dziecka kluczową rolę odgrywa stymulacja zmysłów. Do uszycia pierwszych przytulanek Twojego malucha używamy bezpiecznych tkanin o różnej strukturze. Dzięki temu dziecko poznaje świat i stymuluje zmysł dotyku. Nie zapominamy także o prawidłowym rozwoju zmysłu wzroku. Na samym początku nasze pociechy nie dostrzegają kolorów i nie odróżniają kształtów. Mamy na to sposób! Przewaga biało-czarnych elementów rozwija prawidłowe postrzeganie barw.

Hycia ma długie ręce i nogi. Maluch będzie mógł swobodnie za nie chwytać, ćwicząc swoje dłonie. W brzuszku zajączka znajduje się magiczny dzwoneczek. Delikatne dźwięki rozwijają zmysł słuchu malucha i zachęcają do dalszej zabawy. Przytulanka jest bardzo lekka i łatwa w chwytaniu.

Hycia od Mom's care pomoże Ci w:

  • Rozwoju małych umiejętności motorycznych
  • Stymulacji zmysłów: wzroku, słuchu i dotyku
  • Integracji sensorycznej: odczuwanie i reagowanie na bodźce

Zabawki Hencz Toys są polskim, wielokrotnie nagradzanym produktem zgodnym z normą EN-71 i wykonanym z surowców z certyfikatem: "Przyjazny dla człowieka" i "Bezpieczny dla dziecka". W związku z tym, że każdą zabawkę produkujemy samodzielnie dokładamy wszelkich starań aby jakość produkcji, na każdym jej etapie była jak najwyższa. Każdy produkt posiada znak CE.


od 0 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Przytulanka sensoryczna Hycia dzwoneczek (615)
Podtytuł: od 0 miesięcy
Producent: Hencz Toys
Kod paskowy: 5907784466150
Format:

12 x 33 cm


Recenzje