Książeczka MultiSensoryBook Lot Balonem (630)
od 18 miesięcy

Hencz Toys

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
89,99 PLN
Nasza cena
75,50 PLN
Oszczędzasz 17%MultiSensoryBook Lot Balonem

  • Wspiera edukację sensoryczną Twojego dziecka
  • Rozwija zmysły i wyobraźnię
  • Uczy logicznego myślenia
  • Duży rozmiar, zawiera 8 materiałowych, kolorowych stron w formie historyjek oraz 5 postaci miękkich i przyjaznych zwierzątek

Materiałowa książeczka sensoryczna z postaciami zwierzątek doskonale znanych z naszych dotychczasowych produktów Mom's care to zupełna nowość. Jest to produkt, jakiego jeszcze nie było w naszych kolekcjach. Został on stworzony z myślą o dzieciach powyżej 18 miesiąca. Pozwoli on zaspokoić ciekawość każdego malca. Jest to produkt, który uczy, bawi i rozwija jednocześnie. Do uszycia książeczki sensorycznej użyliśmy bezpiecznych materiałów. Przyjemnej w dotyku bawełny, frotte i minky . Każda strona zawiera odrębną historyjkę z elementem, do którego można wkładać i mocować postacie zwierząt.

Książkę ta, nie została jeszcze napisana. Sami doskonale wiecie, jakie wartości chcecie przekazać swoim pociechom. Ta książka to tylko ramy, postacie, które doskonale znacie z naszych wcześniejszych produktów. W tej niezwyklej historii pojawią się: Króliczka, Misio Buu, Wesoła Krówka, Ośmiornica i Tukado. Zwierzątka, które możecie wyjmować i umieszczać w sceneriach zawartych na poszczególnych stronach, ćwicząc przy tym precyzję i rozwijając zmysły. Krówka poleci balonem, Misio Buu pojedzie samochodem, senny Tukado położy się grzecznie spać, Króliczka wyskoczy z kapelusza, a Ośmiornica przejrzy się w dołączonym lusterku To tylko nasze pomysły i skojarzenia... Wam pozostawiamy resztę. Jesteśmy przekonani, że powstanie tysiące bajek, których nie powstydziłby się sam Hans Christian Andersen.

Książeczka sensoryczna pomoże Ci w:

  • Integracji sensorycznej
  • Stymulowaniu zmysłów dziecka
  • Rozwoju małej motoryki
  • Nauce koncentracji i logicznego myślenia
  • Zapewnieniu dziecku doskonałej zabawy na długi czas

Zabawki Hencz Toys są polskim, wielokrotnie nagradzanym produktem zgodnym z normą EN-71 i wykonanym z surowców z certyfikatem: "Przyjazny dla człowieka" i "Bezpieczny dla dziecka". W związku z tym, że każdą zabawkę produkujemy samodzielnie dokładamy wszelkich starań aby jakość produkcji, na każdym jej etapie była jak najwyższa. Każdy produkt posiada znak CE.


od 18 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Książeczka MultiSensoryBook Lot Balonem (630)
Podtytuł: od 18 miesięcy
Producent: Hencz Toys
Kod paskowy: 5907784466303

Recenzje