Książeczka Puzzlowa (631)
od 8 miesięcy

Hencz Toys

Wysyłka:
2 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
39,99 PLN
Nasza cena
33,54 PLN
Oszczędzasz 17%MultiSensoryBook Książeczka Puzzlowa

  • Wspiera edukację sensoryczną Twojego dziecka
  • Rozwija zmysły
  • Zawiera 8 miękkich, niezwykle kolorowych stron w formie puzzli
  • Kolekcja MultiSensoryBook nagrodzona ZABAWKA ROKU 2021 WYRÓŻNIENIE

Niezwykle miękka, materiałowa książeczka sensoryczna z elementami puzzli od Mom's care została stworzona z myślą o dzieciach od 8 miesiąca życia . To właśnie w tym okresie życia dziecka doskonale rozpoznaje już kolory, dotyka i łapie przedmioty. Do uszycia książeczki sensorycznej użyliśmy bezpiecznej, przyjemnej w dotyku bawełny w niepowtarzalnych kolorach, w formie puzzli. Dołączona do książeczki zawieszka pozwala zawiesić ją na łóżeczku. Dzięki temu zawsze będzie pod ręką, gotowa do użycia i zabawy.

Książeczka przeznaczona dla maluszków, to puzzlowy zestaw kolorowych zwierzaków. Tygrys, lis, miś królik, słoń, szop, jelonek i lew rozbawią nawet największą marudę. Już sam ich widok sprawi, że płacz i wszelkie troski w mig zamienią się w płomienny uśmiech. Forma prostych puzzli uczy koncentracji, rozpoznawania kolorów i kształtów. Jest pierwszym etapem logicznego myślenia. Ale to nie wszystko. Należy do tego dodać możliwość tworzenia własnych, wyjątkowych i niepowtarzalnych postaci. Dlaczego tak wyjątkowych? Otóż.... czy widział ktoś kiedyś tygrysa z oczyma misia, lub lisa z uszami królika? Z tą książeczką wszystko jest to możliwe, a ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

Książeczka sensoryczna pomoże Ci w:

  • Integracji sensorycznej
  • Stymulowaniu zmysłów dziecka
  • Rozwoju małej motoryki
  • Nauce koncentracji i logicznego myślenia
  • Zapewnieniu dziecku doskonałej zabawy na długi czas

Zabawki Hencz Toys są polskim, wielokrotnie nagradzanym produktem zgodnym z normą EN-71 i wykonanym z surowców z certyfikatem: "Przyjazny dla człowieka" i "Bezpieczny dla dziecka". W związku z tym, że każdą zabawkę produkujemy samodzielnie dokładamy wszelkich starań aby jakość produkcji, na każdym jej etapie była jak najwyższa. Każdy produkt posiada znak CE.


od 8 miesięcy

Szczegóły

Tytuł: Książeczka Puzzlowa (631)
Podtytuł: od 8 miesięcy
Producent: Hencz Toys
Kod paskowy: 5907784466310

Recenzje