Emotion Pets - szary piesek (11775)

Giochi

  • Format: 20 x 17 x 27 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Pojutrze (poniedziałek 2021-10-18)
Sugerowana cena
155,45 PLN
Nasza cena
105,92 PLN
Oszczędzasz 32%Emotion Pets to wyjątkowe maskotki, płaczące prawdziwymi łzami! Zadaniem dzieci, podczas zabawy w weterynarza jest opieka nad nimi. One czekają na wspólną zabawę! Pluszak jest wykonany z wysokiej jakości pluszu, dzięki czemu dziecko będzie chętnie go przytulać.

Zabawa w dom, włączając w to odgrywanie różnego rodzaju ról jest nie tylko sposobem na nudę - ma ona dla dzieci ogromne znaczenie w kontekście ich rozwoju. Rozwija kreatywność dzięki odtwarzaniu różnego rodzaju scenariuszy napędzanych dziecięcą wyobraźnią. Tego typu zabawa jest również istotnym elementem w duchu edukacji montesoriańskiej, co pozwala na włączenie dzieci w domowy cykl obowiązków już od najmłodszych lat.

Dzieci od najmłodszych lat przyglądają się zachowaniom dorosłych i starają się je naśladować. Dzięki temu nabywają wiedzę społeczną, która pomaga zrozumieć zasady w danej grupie społecznej. Zabawa z Emotion pozwala na zajmowanie się pluszakiem, który wymaga opieki. Dzieci mogą używać różnego rodzaju akcesoriów by ukoić płacz swojej ulubionej zabawki lub zdiagnozować chorobę. Ta forma zabawy może również pomóc w oswojeniu się dziecka z wizytami u lekarza, których dzieci często się boją.

Do zestawu dołączona jest butelka do karmienia, a po posiłku oczka pieska napełnią się łzami! Aby uruchomić funkcję płaczu należy nacisnąć na lewą łapkę - po jej naciśnięciu z oczu maskotki zaczną płynąć łzy. Zestaw zawiera pojedynczego Emotion Pets i butelkę.

Wiek: 2+


Szczegóły

Tytuł: Emotion Pets - szary piesek (11775)
Producent: Giochi
Seria: Emotion Pets
ISBN: 8056379127116
Format: 20 x 17 x 27 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje