Cocomelon Zestaw 4 figurek Rodzina - Dostępność 18/11

Jazwarez

  • Format: 27 x 6 x 19 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
86,99 PLN

Czas na zabawę z rodziną JJ!
Ten cudowny zestaw 4 figurek został zainspirowany popularnym serialem edukacyjnym CoComelon, dostępnym na YouTube! Tylko spójrz, jak Twój mały fan serialu CoComelon chętnie bawi się figurkami popularnych bohaterów, takich jak JJ, TomTom i YoYo!
Figurki zostały starannie wykonane i mają ruchome elementy (ręce, nogi i szyję), które można łatwo zginać, by ustawiać je w różnych pozach!
W zestawie znajdziecie dwie figurki niemowląt JJ (Tee i Onesie), TomToma oraz YoYo, które zainspirują dziecko do zabawy w odtwarzanie ról i pomogą mu rozwijać wyobraźnię we wczesnych latach życia!

• Zestaw 4 figurek CoComelon Rodzina zainspiruje dziecko do zabawy, która pomoże mu rozwijać wyobraźnię we wczesnych latach życia.
• W zestawie znajdziecie dwie figurki niemowląt JJ (Tee i Onesie), TomToma oraz YoYo.
• Figurki zostały starannie wykonane i mają ruchome elementy (ręce, nogi i szyję)!
• ZESTAW FIGUREK POMAGA DZIECKU ROZWIJAĆ UMIEJĘTNOŚCI: Ta zabawka pomaga też maluchom rozwijać sprawność motoryczną i ćwiczyć zręczność!
• Maluchy uwielbiają bawić się zabawkami i akcesoriami CoComelon z popularnego programu dla dzieci! Zestaw 4 figurek CoComelon Rodzina do doskonały prezent dla dziecka!


Szczegóły

Tytuł: Cocomelon Zestaw 4 figurek Rodzina - Dostępność 18/11
Wydawnictwo: Jazwarez
Kod paskowy: 191726423720
Format: 27 x 6 x 19 cm
Waga: 0.2 kg

Recenzje