Goo Jit Zu Dino Power - figurka Dinogoo Tyro (GOJ41115)

TM Toys

  • Oprawa: blister
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2021-12-07)
Sugerowana cena
184,92 PLN
Nasza cena
139,81 PLN
Oszczędzasz 25%Dinogoo Tyro jest superbohaterem Goo Jit Zu!
Megaduży i superrozciągliwy, sieje postrach wśród innych bohaterów! Wypełniony jest zbitą, żelową masą, dzięki czemu można wydłużać go trzykrotnie, rozciągnąć na różne strony jednak zawsze powróci do swojego pierwotnego kształtu! Zgniataj, wyginaj i patrz jak jego wewnętrzna energia rozświetla go, a przy tym z ruchomej szczęki wydobywają się przeraźliwe ryki! Dzięki efektom świetlnym i dźwiękowym walka staje się niesamowicie ekscytująca!

Goo Jit Zu - bohaterowie, którzy zniosą wszystko...
Goo Jit Zu to zabawni bohaterowie stworzeni specjalnie z myślą o dzieciach, które uwielbiają eksplorować świat i swoje otoczenie. Figurki Go Jit Zu można zgniatać, rozciągać, skręcać i odkształcać, a one zawsze wrócą do swojej pierwotnej postaci. Każdy bohater posiada tajemniczą moc wypełnienie różnymi strukturami (m.in. piasek, slime, kostki), które w zabawie pobudzają dziecięce zmysły.

Wysoka jakość
Dbałość o szczegóły i precyzja wykonania jest charakterystyczna dla każdej postaci. Figurki odkształcają się tylko w trakcie zabawy nimi, zawsze wracając do swoich kształtów.
Bezpieczeństwo. Do stworzenia figurek z tej serii producent użył w pełni bezpiecznych, nietoksycznych materiałów.

Goo Jit Zu to kolorowi, megarozciągliwi bohaterowie o zabawnych imionach nawiązujących do rodzaju postaci, jak między innymi Thrash the Megalodon Shark, Ultra Rare Braxor czy Scorpius. Każdy bohater jest inny, dlatego warto zdobyć wszystkie postacie z unikalnej kolekcji!

Wiek: 4+


Szczegóły

Tytuł: Goo Jit Zu Dino Power - figurka Dinogoo Tyro (GOJ41115)
Producent: TM Toys
Seria: Goo Jit Zu
ISBN: 0630996411155
Oprawa: blister

Recenzje