Disney Princess Głowa do stylizacji Roszpunka - Dostępność 24/11

Just Play

  • Format: 26,03 x 26,67 x 11,43 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
138,99 PLN

Twoje dziecko uwielbia czesać włosy i układać różne, często bardzo wymyślne fryzury? Pewnie lubi też bawić się w salon piękności? Głowa Roszpunki do stylizacji daje nieskończone możliwości zabawy w tworzenie pięknych fryzur!

Roszpunka to piękna i odważna Księżniczka Disneya, która ma olśniewające, długie blond włosy – wprost idealne do szczotkowania, skręcania i upinania przy tworzeniu przeróżnych, modnych i niezwykłych fryzur. Księżniczka ma też śliczną, różową suknię z białą falbanką przy dekolcie i nosi złoty naszyjnik.

Zestaw stanowi część naszej kolekcji Wielkie Święto Księżniczek Disneya i oprócz głowy Roszpunki do stylizacji zawiera również śliczne akcesoria „Złote serce”: szczotkę do włosów, dwie spinki do włosów z wizerunkiem kameleona Pascala, dwie spiralki do włosów, trzy gumki oraz tiarę. Dziewczynki mogą używać ich do tworzenia zabawnych, pomysłowych i uroczych stylizacji albo nosić je we własnych włosach lub wymieniać się nimi z przyjaciółkami, aby zabawa była jeszcze lepsza!

• To część naszej kolekcji Wielkie Święto Księżniczek Disneya!
• Ten 10-elementowy zestaw zawiera głowę Roszpunki z długimi, jasnymi włosami do stylizacji oraz dziewięć ślicznych akcesoriów, w tym szczotkę do włosów, dwie spinki do włosów z wizerunkiem kameleona Pascala, dwie spiralki do włosów, trzy gumki oraz tiarę.
• Dziewczynki mogą używać szczotki, aby tworzyć zabawne fryzury i stylizacje na pięknych i lśniących włosach Roszpunki.
• Mogą też same nosić spinki z zestawu.
• Dla dzieci od 3 lat.


Szczegóły

Tytuł: Disney Princess Głowa do stylizacji Roszpunka - Dostępność 24/11
Wydawnictwo: Just Play
Kod paskowy: 886144872532
Format: 26,03 x 26,67 x 11,43 cm
Waga: 0.303 kg

Recenzje