Mikroskop cyfrowy LabZZ DM200 LCD (76827)
od 7 lat

Levenhuk

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
444,91 PLNMikroskop cyfrowy LabZZ DM200 LCD

LabZZ DM200 LCD to mikroskop cyfrowy o jasnym i interesującym wzornictwie. Cyfrowe i optyczne możliwości tego mikroskopu bez wątpienia znajdą uznanie w oczach dziecka. Urządzenie pozwala na fotografowanie preparatów, nagrywanie filmów z badań oraz wyświetlanie obrazu na monitorze komputera. Mikroskop może służyć do obserwacji różnych obiektów: gotowych do użycia preparatów mikroskopowych, kamieni, tkanin, owadów, liści, elektroniki i małych mechanizmów. Mikroskop jest znakomitą pomocą w nauce i naukowych zainteresowaniach.

Mikroskop jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD. Przekątna ekranu wynosi 4,3 cala. Wyświetlany obraz jest kolorowy, kontrastujący i jasny. Powiększenie wynosi od 17 do 220 razy, a zakres powiększenia optycznego wynosi od 17 do 22 razy. Obrazy można wyświetlać na monitorze komputera za pośrednictwem przewodu USB i zastosowanie oprogramowania do przechwytywania obrazów. Mikroskop ma dwa źródła oświetlenia: górne i dolne oświetlenie LED. Pozwala to badać preparaty o dowolnym stopniu przejrzystości. Dostępna jest regulacja jasności.

Zdjęcia i filmy są zapisywane na karcie pamięci (sprzedawanej osobno). Jakość obrazu jest bardzo wysoka: do 12 Mpx w przypadku zdjęć i jakość Full HD w przypadku filmów. Niezwykle wygodną funkcją jest możliwość robienia zdjęcia i rejestrowania filmów za pomocą bezprzewodowego pilota.

Mikroskop może być zasilany przy użyciu wbudowanego akumulatora i można korzystać z niego z dala od źródła zasilania.

Właściwości:

  • Kolorowy 4,3-calowy wyświetlacz LCD
  • Jakość obrazu: 12 Mpx, jakość filmów: Full HD
  • Łączony układ oświetlenia LED z regulacją jasności
  • Czas pracy akumulatora: 2,5 godziny
  • Pilot pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów
  • Zestaw zawiera gotowe do użycia preparaty mikroskopowe
  • Jasny korpus zaprojektowano z myślą o dzieciach

od 7 lat

Szczegóły

Tytuł: Mikroskop cyfrowy LabZZ DM200 LCD (76827)
Podtytuł: od 7 lat
Wydawnictwo: Levenhuk
Kod paskowy: 753215775859

Recenzje