Lornetka Bresser Hunter 8x21 (24477)
od 5 lat

Levenhuk

  • Format:

    9 x 10 x 3.3 cm

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
128,62 PLNLornetka Levenhuk Bresser Hunter 8x21 

Co może być wygodniejsze do obserwacji różnych imprez, od występów artystycznych po mecze piłkarskie, niż komfortowa lornetka kieszonkowa? Polecamy model Bresser Hunter 8x21, który łączy kompaktowy rozmiar korpusu z idealnymi właściwościami układu optycznego.

Model ten jest cudownym przykładem wysokiej jakości lornetki kieszonkowej z pryzmatem dachowym. Generowane obrazy są nie tylko jasne i wyraźne, ale też pozbawione zniekształceń, na przykład odblasków. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości szkła BK-7 ze specjalną powłoką antyodblaskową na wszystkich powierzchniach optycznych. Minimalny dystans makro to 5 metrów od obserwatora. Lornetkę wyposażono w centralne pokrętło regulacji ostrości.

Aby osiągnąć najlepsze wyniki, polecamy korzystanie z tej lornetki przy odpowiednim świetle dziennym.

Rozstaw okularów można łatwo dostosować, zsuwając lub rozsuwając środkową część lornetki. Aby zapewnić jeszcze większą wygodę, lornetkę wyposażono w regulację dioptrii.

Korpus wykonany został z tworzywa sztucznego z gumowymi elementami oraz muszlami ocznymi - lornetka zapewnia wygodny i bezpieczny chwyt.

Do lornetki dołączono futerał.


od 5 lat

Szczegóły

Tytuł: Lornetka Bresser Hunter 8x21 (24477)
Podtytuł: od 5 lat
Wydawnictwo: Levenhuk
Kod paskowy: 611901513867
Format:

9 x 10 x 3.3 cm


Recenzje