Teleskop LabZZ TK50 z futerałem (77111)
od 7 lat

Levenhuk

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
400,63 PLNTeleskop LabZZ TK50 z futerałem

Teleskop Levenhuk LabZZ TK50 to kompaktowy refraktor achromatyczny o niewielkim rozmiarze przeznaczony dla dzieci. Można używać go do obserwacji Księżyca i obiektów naziemnych. W idealnych warunkach ten teleskop pozwala również zobaczyć niektóre jasne gwiazdy i planety Układu Słonecznego (chociaż ich szczegóły będą niewidoczne). Teleskop służy do obserwacji Księżyca i wyróżnia się dobrym polem widzenia oraz rozdzielczością obrazu.

Główną zaletą tego teleskopu w porównaniu z wieloma innymi modelami dla dzieci jest jego niewielki rozmiar. Urządzenie ma tubus o krótkiej ogniskowej montowany na stołowym statywie. Teleskop jest wygodny w transporcie i przechowywaniu. Obsługa teleskopu Levenhuk LabZZ TK50 jest równie łatwa, jak obsługa lunety. Można obracać go w górę, w dół, w prawo i w lewo.

Teleskop jest wyposażony we wszystkie niezbędne akcesoria do obserwacji i stanowi doskonały pomysł na prezent. Co więcej, zestaw zawiera futerał do transportu i przechowywania. Futerał jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego i ma wygodny uchwyt. Futerał mieści teleskop wraz z akcesoriami.

Właściwości:

  • Mały, lekki teleskop na stołowym statywie
  • Krótka ogniskowa, szerokie pole widzenia i wyraźny obraz Księżyca
  • Można go wykorzystać jako lunetę do obserwacji naziemnych
  • Rozbudowany zestaw nie ma potrzeby zakupu dodatkowych akcesoriów
  • Wygodny futerał do transportu i przechowywania

od 7 lat

Szczegóły

Tytuł: Teleskop LabZZ TK50 z futerałem (77111)
Podtytuł: od 7 lat
Wydawnictwo: Levenhuk
Kod paskowy: 753215775996

Recenzje