Lego Super Heroes: Avengers, Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery (76204)

Lego

  • Format: 4,5 x 14,1 x 15,7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
44,99 PLN

LEGO Marvel Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery (76204) to ogromna gratka dla miłośników Czarnej Pantery w wieku od 7 lat. Ten potężny mech nadaje się i do zabawy, i do ustawienia na półce, a gdy Avenger ze szponami zasiądzie w jego kokpicie, zamieni się w gigantycznego mechanicznego superwojownika.
 
Akcja w stylu Marvela z imponującym mechem
Podaruj dzieciom przygody z filmów Marvela! Minifigurkę Czarnej Pantery można posadzić za sterami jego mecha, a ogromne, ruchome ręce i nogi oraz miażdżące pazury gwarantują niezliczone godziny świetnej zabawy w walkę ze złoczyńcami, pojedynki z innymi mechami oraz odgrywanie ulubionych scen z filmów Marvela. A gdy nadejdzie czas na przerwę w zabawie, mech Czarnej Pantery będzie świetną ozdobą na półce w pokoju każdego dziecka.
 
  • Mechaniczny wojownik – LEGO Marvel Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery (76204) to świetny upominek dla każdego młodego superbohatera.
  • Kultowy bohater – w komplecie minifigurka Czarnej Pantery i złożony z klocków mech z całkowicie ruchomymi rękami i nogami oraz wystającymi pazurami.
  • Niezliczone sposoby twórczej zabawy – dzieci mogą umieścić minifigurkę Czarnej Pantery w otwieranym kokpicie mecha, a potem odgrywać ruchomą zabawką niezliczone przygody w stylu superbohaterów walczących ze złoczyńcami.
  • Upominek dla fanów Marvela – wielofunkcyjny mech będzie doskonałym prezentem na urodziny, święta lub z dowolnej innej okazji dla siedmiolatków i starszych dzieci.
  • Zabawa w każdej chwili – ruchomy mech z przegubami w kończynach ma ok. 15 cm wysokości, więc można go ze sobą wszędzie zabrać.
  • Mechy do kolekcjonowania – w serii LEGO Marvel znajdziesz o wiele więcej mechów do zebrania, więc dzieci mogą urządzać prawdziwe mechaniczne bitwy.
  • Gwarancja jakości – elementy LEGO spełniają najwyższe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić.
  • Pewność i bezpieczeństwo – elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły

Tytuł: Lego Super Heroes: Avengers, Mechaniczna zbroja Czarnej Pantery (76204)
Producent: Lego
Seria: Lego Super Heroes
Kod paskowy: 5702017154206
Format: 4,5 x 14,1 x 15,7 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.114 kg

Recenzje