Twistshake Kubek Niekapek 360ml 12m+ Pastelowy Niebieski

Twistshake

  • Format: 8,5 x 7,5 x 17,8 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
49,99 PLN

Kubek dla dzieci Twistshake to idealny kubek niekapek dla aktywnych i energicznych maluchów, które nie potrafią usiedzieć na miejscu! To świetny wybór dla Ciebie i Twojego maluszka, odpowiedni dla dzieci od 12. miesiąca życia.
Kubek dla dzieci Twistshake przypomina sportową butelkę z okrągłym dziubkiem umieszczonym na górze po środku i ma zdejmowaną uszczelkę silikonową, która zapobiega rozlewaniu się napojów i plamieniu ubranka. Wykonany jest z wytrzymałego twardego plastiku typu PP i TPE. Ma bardzo szeroką szyjkę, umożliwiającą łatwe czyszczenie i ponowne napełnianie, a jego zakrętkę można łatwo założyć i zdjąć.
Kubek Twistshake został wykonany z najwyższej jakości plastiku typu PP i TPE, który jest mocny i wytrzymały. Nie zawiera BPA, jest więc całkowicie bezpieczny dla Twojego dziecka.

Kubek dla dzieci Twistshake jest nie tylko idealnym prezentem dla aktywnego maluszka, ale również bardzo przyjemnie zaskoczy jego rodziców! Każdy kubek niekapek jest bowiem wyposażony w nasz niezwykły wynalazek – unikalny mikser do owoców FruitSplash, który zapewnia łatwy sposób na przygotowanie zdrowego, kolorowego i pełnego witamin napoju dla maluszka. Kolczaste wieczko zgniata owoce, aby można je było szybko i wygodnie zmieszać z wodą, gdy tylko przygotujesz odpowiednie składniki i potrząśniesz kubkiem.
Możesz też poprosić dziecko, by samo wybrało owoce i jagody do swojego ulubionego napoju i przygotowało go, korzystając z miksera FruitSplash. To świetne i przyjemne zajęcie dla maluszka, zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujesz małej przerwy i kilku chwil dla siebie!
W ofercie Twistshake znajdziesz też inne kubki niekapki, których Twoje dziecko może używać na różnych etapach życia: kubek mini i kubek niekapek dla raczkujących maluszków. Oczywiście wszystkie te kubki mają zabezpieczenie przed wylewaniem się napojów i są wyposażone w mikser FruitSplash.

• Kubek niekapek – kubek dla dziecka ze zdejmowaną silikonową uszczelką, która zapobiega niepotrzebnemu wylewaniu się napojów.
• Nie zawiera BPA – produkt bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka.
• Ergonomiczny kształt – miękki uchwyt sprawia, że dziecku łatwiej jest trzymać kubek.
• FruitSplash – unikalny mikser do owoców pozwala rozdrobnić owoce w kubku i przyrządzić pyszny, zdrowy napój.
• Pokrywka ochronna – chroni zawartość kubka i dziubek przed bakteriami, pyłem i zabrudzeniem. To idealne rozwiązanie, gdy jesteście poza domem.
• Twardy plastik – plastik typu PP i TPE zapewnia optymalną wytrzymałość kubka.
• Produkt przystosowany do mycia w zmywarce.
• Odpowiedni dla dzieci od 12. miesiąca życia.
• Kolor: Pastelowy niebieski.


Szczegóły

Tytuł: Twistshake Kubek Niekapek 360ml 12m+ Pastelowy Niebieski
Wydawnictwo: Twistshake
Kod paskowy: 7350083122803
Format: 8,5 x 7,5 x 17,8 cm
Waga: 0.108 kg

Recenzje