Twistshake Talerz z Pokrywką 6m+ Pastelowy Różowy

Twistshake

  • Format: 18,5 x 23,5 x 4,5 cm
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
59,99 PLN

Talerzyk Twistshake 6+ m został zaprojektowany po to, by zapewnić dziecku bezpieczny i wygodny posiłek przy stole. Jest w 100% nietoksyczny, został wykonany z twardego plastiku wysokiej jakości i ma antypoślizgowy spód. A w dodatku można go bezpiecznie używać w mikrofalówce oraz myć w zmywarce.
Talerzyk Twistshake wykonany jest z wysokiej jakości silikonu oraz twardego plastiku (typu PP i TPE). Jego spód zrobiono z materiału antypoślizgowego, który pomaga utrzymać talerzyk na miejscu. Nie zawiera BPA, dlatego jest całkowicie bezpieczny i zapewnia maluszkowi najlepszy start na wczesnym etapie życia.
Każdy talerzyk jest wyposażony w praktyczną pokrywkę, która pozwala wygodnie przechowywać w lodówce niedojedzony posiłek maluszka. A poza tym doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy chcecie zabrać posiłek ze sobą, aby dziecko mogło go zjeść podczas podróży!
Dzięki praktycznej pokrywce Twistshake oraz innowacyjnemu systemowi TwistClick można też łatwo ustawić talerzyki jeden na drugim. Przymocuj talerzyki i pokrywki do siebie, a nie spadną na podłogę, gdy będziesz wyjmować jedzenie z lodówki.

Pamiętaj, że w ofercie Twistshake znajdziesz jeszcze dwa modele talerzyków dla dzieci, co pozwoli zaspokoić wszystkie potrzeby maluszka: talerzyk głęboki 6+ m oraz talerzyk dzielony 6+ m. Warto kupić każdy z nich, aby podawać dziecku jedzenie w najbardziej optymalny sposób oraz zapewnić mu łatwy i przyjemny posiłek. Możesz dowolnie mieszać i dopasowywać kolory produktów, aby stworzyć uroczy, spersonalizowany komplet dla swojego maluszka.
Co więcej, wszystkie talerzyki można przymocować do inteligentnej maty Twistshake – Click-mat, którą z kolei łatwo przymocujesz do stołu dzięki przyssawce. Kiedy postawisz talerzyk Twistshake w odpowiednim miejscu na macie i przekręcisz go w prawo, zostanie stabilnie ustawiony i nie będzie przesuwał się po stole.
Mata Click-mat jest dostępna w dwóch wersjach: mata Click-mat mini (31 cm x 17 cm) i mata Click-mat z talerzykiem (38 cm x 17 cm).

• Najwyższej jakości materiał – silikon i plastik typu PP oraz TPE.
• Nie zawiera BPA – produkt bezpieczny dla Ciebie i Twojego dziecka.
• Inteligentna pokrywka zamienia talerzyk w poręczny pojemnik do przechowywania lub przenoszenia jedzenia.
• Funkcja TwistClick umożliwia nakładanie talerzyków na siebie i wygodne przechowywanie.
• Click-mat – wszystkie talerzyki Twistshake można łatwo przymocować do inteligentnej maty Click-mat.
• Zestawy stołowe dla dzieci obejmują również głębokie miseczki i talerzyki dzielone Twistshake.
• Nadaje się do podgrzewania w mikrofalówce oraz mycia w zmywarce na górnej półce.
• Odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia.
• Pojemność – 430 ml.
• UWAGA! Nie należy wkładać maty Click-mat do mikrofalówki.
• Kolor: pastelowy róż.


Szczegóły

Tytuł: Twistshake Talerz z Pokrywką 6m+ Pastelowy Różowy
Wydawnictwo: Twistshake
Kod paskowy: 7350083121592
Format: 18,5 x 23,5 x 4,5 cm
Waga: 0.171 kg

Recenzje