Rainbow High Slumber Party Theme - Robin Sterling

MGA

  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
1 - 3 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
315,70 PLN
Nasza cena
226,94 PLN
Oszczędzasz 29%Robin Sterling ma unikalny design i jest ubrana w jasnoniebieski od stóp do głów. Ma wspaniałe, szczegółowe rysy twarzy, piękne włosy, długie rzęsy i szklane oczy. Przychodzi również z niezbędnymi rzeczami na noc, dzięki czemu ten zestaw zapewnia niekończącą się pomysłową i kreatywną zabawę w opowiadanie historii.
Robin ma 2 kompletne stroje z butami i akcesoriami na imprezę nocną w charakterystycznym jasnoniebieskim kolorze. Ubierz ją w każdy styl, a następnie połącz i dopasuj modne trendy i dodatki do nocowania, aby pobudzić wyobraźnię i zabawę opowiadać historie.
Robin ma wszystkie niezbędne elementy do zabawy na noc, w tym przytulny śpiwór, poduszkę, szlafrok, figlarne kapcie w kształcie króliczka i maskę na oczy. Ten zestaw zapewni dzieciom niekończącą się radość i pomysłową rozrywkę w postaci opowiadania historii.
Robin to stary hollywoodzki glamour w klasycznym, eleganckim stylu. Urodziła się, by być gwiazdą, więc jej pasja do sztuk performatywnych nie jest niespodzianką.
Jest w pełni ruchoma, jej ręce i nogi zginają się w tak wielu efektownych pozach lub możesz ją pokazać na dołączonym stojaku dla lalek.

Szczegóły

Tytuł: Rainbow High Slumber Party Theme - Robin Sterling
Producent: MGA
ISBN: 0035051423270
Oprawa: pudełko

Recenzje