Klocki (995)

Klocki dla dzieci

Niemal wszystkie dzieci kochają klocki! Z myślą o nich przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, w której znajduje się około 350 zestawów. Każdy z nich skrywa zupełnie inne, wyjątkowe klocki dla dzieci. W szerokim asortymencie znajdują się produkty przeznaczone dla najmłodszych pociech, które dopiero przekroczyły pierwszy rok życia, a także starszych dzieci. W naszym sklepie internetowym Gryizabawki.pl są zabawki i klocki zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Układanie klocków dla dzieci to świetna nauka

Układanie klocków dla dzieci, to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała nauka. Gry i klocki do układania rozwijają umiejętności manualne maluchów. Ponadto klocki dla dzieci uczą również cierpliwości oraz sumienności, a także dokładności. Kształtują one również wyobraźnie przestrzenną, a także pobudzają do kreatywnego myślenia. Dodatkowo z klockami dla najmłodszych można uczyć się pierwszych słówek lub nazw zwierzątek. To doskonały wybór na interesującą i owocną zabawę, której skutkiem może być łatwiejsze przyswajanie wiedzy na początkowych etapach nauki przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej.

Świetne zabawki – klocki różnego typu

Na naszych wirtualnych regałach znaleźć można mnóstwo różnego typu klocków oraz gry w klocki. Wszystkie klocki dla dzieci spełniają wszelkie wymagania i posiadają atesty dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Na szeroki asortyment składają się:
 • Klocki drewniane konstrukcyjne,
 • Klocki drewniane edukacyjne,
 • Plastikowe klocki do budowania,
 • Klocki typu Lego,
 • Klocki plastikowe z dużymi elementami,
 • Gry – klocki drewniane,
 • Gry – klocki do układania,
 • Duże klocki dla małych dzieci,
 • Klocki Mega Bloks,
 • Miękkie klocki,
 • Klocki konstrukcyjne,
 • Klocki Blocki,
 • Klocki Cobi.
Dodatkowo każde klocki dla dzieci wyróżniają się swoimi charakterystycznymi cechami. Jedne zestawy z pewnością bardziej przypadną do gustu dziewczynkom, inne chłopcom. Jedno jest pewne: układanie klocków dla dzieci, to niekończąca się zabawa, a pomysły na nią ograniczone są jedynie ilością klocków, a także wyobraźnią, którą mają nasze pociechy.

Zabawki klocki i gry klocki – zawsze udany prezent!

Zabawki klocki oraz gry klocki to doskonały pomysł na znakomity i przede wszystkim udany prezent dla dziecka. Obok takiej niespodzianki żaden maluch nie przejdzie obojętnie. Klocki dla dzieci to bardzo uniwersalny prezent. Zestawy często można ze sobą łączyć, a jak wiadomo, im więcej klocków, tym jeszcze więcej dobrej zabawy, która rozwija wyobraźnię.
W naszym sklepie internetowym Gryizabawki.pl oferujemy bardzo konkurencyjne ceny. Ich stosunek do wysokiej jakości, jaką mają klocki dla dzieci, jest zawsze bardzo korzystny. Zamówienia można składać bezproblemowo, a czas realizacji wysyłki jest krótki. Zapewniamy najwyższy standard obsługi Klientów oraz proponujemy różne rozwiązania dotyczące dostarczenia paczek. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, w której znajdują się zabawki klocki oraz gry klocki. Zapewniamy, że układanie klocków dla dzieci to rozrywka i zabawa na bardzo długi czas!

 
 
    
 Klocki Middle Blocks 33-elementowe
-20%
Klocki Middle Blocks 33-elementowe
Wader
31,16 PLN24,94 PLN
 Mały Konstruktor Chwytak (1100)<br />103 elementy
-29%
Mały Konstruktor Chwytak (1100)
103 elementy
Alexander
17,66 PLN12,71 PLN
 Mały Konstruktor Junior: Wyścigówka (1923)
-28%
 Muzyczna farma - zestaw klocków (GCT50)
-30%
Muzyczna farma - zestaw klocków (GCT50)
Mega Bloks
148,69 PLN105,30 PLN
 Lego Duplo: Pociąg parowy (10874)<br />Wiek: 2+
-29%