Klocki (677)

Klocki dla dzieci
Niemal wszystkie dzieci kochają klocki! Z myślą o nich przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, w której znajduje się około 350 zestawów. Każdy z nich skrywa zupełnie inne, wyjątkowe klocki dla dzieci. W szerokim asortymencie znajdują się produkty przeznaczone dla najmłodszych pociech, które dopiero przekroczyły pierwszy rok życia, a także starszych dzieci. W naszym sklepie internetowym Gryizabawki.pl są zabawki i klocki zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.
Układanie klocków dla dzieci to świetna nauka
Układanie klocków dla dzieci, to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała nauka. Gry i klocki do układania rozwijają umiejętności manualne maluchów. Ponadto klocki dla dzieci uczą również cierpliwości oraz sumienności, a także dokładności. Kształtują one również wyobraźnie przestrzenną, a także pobudzają do kreatywnego myślenia. Dodatkowo z klockami dla najmłodszych można uczyć się pierwszych słówek lub nazw zwierzątek. To doskonały wybór na interesującą i owocną zabawę, której skutkiem może być łatwiejsze przyswajanie wiedzy na początkowych etapach nauki przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej.
Świetne zabawki – klocki różnego typu
Na naszych wirtualnych regałach znaleźć można mnóstwo różnego typu klocków oraz gry w klocki. Wszystkie klocki dla dzieci spełniają wszelkie wymagania i posiadają atesty dotyczące bezpieczeństwa zabawek. Na szeroki asortyment składają się:
Klocki drewniane konstrukcyjne,
Klocki drewniane edukacyjne,
Plastikowe klocki do budowania,
Klocki typu Lego,
Klocki plastikowe z dużymi elementami,
Gry – klocki drewniane,
Gry – klocki do układania,
Duże klocki dla małych dzieci,
Klocki Mega Bloks,
Miękkie klocki,
Klocki konstrukcyjne,
Klocki Blocki,
Klocki Cobi.
Dodatkowo każde klocki dla dzieci wyróżniają się swoimi charakterystycznymi cechami. Jedne zestawy z pewnością bardziej przypadną do gustu dziewczynkom, inne chłopcom. Jedno jest pewne: układanie klocków dla dzieci, to niekończąca się zabawa, a pomysły na nią ograniczone są jedynie ilością klocków, a także wyobraźnią, którą mają nasze pociechy.
Zabawki klocki i gry klocki – zawsze udany prezent!
Zabawki klocki oraz gry klocki to doskonały pomysł na znakomity i przede wszystkim udany prezent dla dziecka. Obok takiej niespodzianki żaden maluch nie przejdzie obojętnie. Klocki dla dzieci to bardzo uniwersalny prezent. Zestawy często można ze sobą łączyć, a jak wiadomo, im więcej klocków, tym jeszcze więcej dobrej zabawy, która rozwija wyobraźnię.
W naszym sklepie internetowym Gryizabawki.pl oferujemy bardzo konkurencyjne ceny. Ich stosunek do wysokiej jakości, jaką mają klocki dla dzieci, jest zawsze bardzo korzystny. Zamówienia można składać bezproblemowo, a czas realizacji wysyłki jest krótki. Zapewniamy najwyższy standard obsługi Klientów oraz proponujemy różne rozwiązania dotyczące dostarczenia paczek.
Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, w której znajdują się zabawki klocki oraz gry klocki. Zapewniamy, że układanie klocków dla dzieci to rozrywka i zabawa na bardzo długi czas!

 
 
    
 Cobi: Mała Armia. Dron - 2147
-30%
Cobi: Mała Armia. Dron - 2147
Cobi
20,64 PLN14,64 PLN
 Cobi: Mała Armia. Pojazd wojskowy - 2199
-27%
 Wieża naturalna<br />Wiek: 6+
-6%
Wieża naturalna
Wiek: 6+
Albi
32,00 PLN30,22 PLN
 Cobi: Mała Armia. Jeep Wrangler - 24260
-30%
 Cobi: Action Town. Wózek widłowy - 1668
-45%
 Cobi: Action Town. Weterynarz - 1740
-31%
Cobi: Action Town. Weterynarz - 1740
Cobi
32,68 PLN22,64 PLN
 Klocki kartonowe Zwierzęta (DJ09109)
-29%
Klocki kartonowe Zwierzęta (DJ09109)
Djeco
86,90 PLN62,10 PLN
 Mały Konstruktor Samolot (1103)<br />98 elementów
-40%
 Mały Konstruktor Helikopter (1102)<br />104 elementy
-41%
 COBI Armia Hydroplan (2363)
-28%
COBI Armia Hydroplan (2363)
Cobi
41,44 PLN29,99 PLN