Klocki » Klocki Blocki

Klocki Blocki

W naszym sklepie internetowym znaleźć można blisko 40 zestawów z serii Klocki Blocki. Klocki Blocki są to doskonałej jakości zabawki konstrukcyjne przeznaczone dla małych i nieco starszych dzieci. W serii znajdują się między innymi Klocki Blocki straż pożarna, Klocki Blocki policja, czy Kolcki Blocki Bajkowa Kraina lub Klocki Blocki Morska wycieczka. Zabawki te pokochają zatem zarówno małe konstruktorki, jak i mali konstruktorzy. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Ich stosunek do wysokiej jakości wypada zawsze korzystnie. Klocki Blocki – straż pożarna Niezwykle popularnym zestawem jaki przygotowała marka Klocki Blocki jest straż pożarna. Zestaw daje możliwość wybudowania całej remizy strażackiej wraz z wozem. Zawiera również strażaków i gwarantuje doskonałą zabawę. Każde dziecko z pewnością będzie zachwycone, jak dostanie Klocki Blocki straż pożarna w swoje ręce. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które osiągnęły szósty rok życia.

Klocki Blocki – policja

Kolejnym bardzo lubianym przez dzieci zestawami są Klocki Blocki policja. Dzięki nim można zbudować całą komendę policji, wraz z policjantami, dwoma samochodami oraz motocyklem, na które składa się blisko 700 elementów! Oprócz komendy można również zmontować posterunek policji wodnej wraz z motorówkami i helikopterem. Z tymi zabawkami szykuje się naprawdę doskonała zabawa!

Klocki Blocki – ciekawe zestawy dla chłopców i dziewczynek

Klocki Blocki to nie tylko straż pożarna i policja, ale również inne bardzo interesujące zestawy. Chłopcy powinni być zachwyceni możliwością zbudowania wojskowych pojazdów oraz samolotów, czy maszyn budowlanych. Dziewczynki z kolei z pewnością będą bardzo zadowolone z Bajkowej Krainy, stadniny koni, czy wycieczki morskiej w różowej motorówce. Wszystkie zestawy marki Klocki Blocki zawierają bardzo dużo najróżniejszych elementów, w tym elementy ruchome. Dodatkowo zestawy są między sobą kompatybilne, a zatem można rozbudowywać, dodawać i mieszać swoje konstrukcje. Daje to znakomite możliwości, które ograniczone są jedynie ilością klocków oraz dziecięcą wyobraźnią!

Klocki Blocki – nauka poprzez zabawę

Oferowane przez nas zabawki konstrukcyjne nie tylko dostarczają sporo dobrej zabawy, ale również dobroczynnie wpływają na rozwój dziecka. Poprawiają zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, a także pobudzają kreatywność. Klocki Blocki to zatem przepis na naukę poprzez doskonałą rozrywkę.

Klocki Blocki – świetny pomysł na prezent dla dziewczynki i chłopca

Seria Klocki Blocki to znakomity pomysł na udany prezent zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Zabawki są bardzo uniwersalne i żadne dziecko nie spojrzy na nie obojętnie. Dodatkowo prezent zawsze będzie trafiony, gdyż dodatkowe klocki, to zawsze jeszcze więcej zabawy! Klocki Blocki są wykonane w niezwykle estetyczny sposób. Jaskrawe kolory i dopracowane szczegóły sprawiają, że wyglądają po prostu bardzo ładnie. Ponadto wszystkie oferowane przez nasz sklep Klocki Blocki posiadają wszelki wymagane atesty i spełniają standardy jakościowe, dzięki czemu są zabawkami bezpiecznymi.

 
 
    
 Klocki Blocki Mubi MyFarmWiek: 18m+
-20%
Klocki Blocki Mubi MyFarm
Wiek: 18m+
Icom
108,50 PLN86,83 PLN
 Cobi: Mała Armia. Leopard 1 (3037)Wiek: 10
-21%
Cobi: Mała Armia. Leopard 1 (3037)
Wiek: 10
Cobi Klocki
176,51 PLN141,12 PLN
 Klocki Blocki MUBI Figurka Piłkarz
-22%
Klocki Blocki MUBI Figurka Piłkarz
Icom
14,50 PLN11,40 PLN
 Klocki Blocki MUBI Figurka Jeździec
-22%
Klocki Blocki MUBI Figurka Jeździec
Icom
14,50 PLN11,40 PLN
 Klocki Blocki MUBI Figurka Farmerka
-28%
Klocki Blocki MUBI Figurka Farmerka
Icom
14,50 PLN10,58 PLN
 Klocki Blocki MUBI Figurka Budowlaniec
-22%
 Klocki Blocki MUBI Figurka Drwal
-22%
Klocki Blocki MUBI Figurka Drwal
Icom
14,50 PLN11,40 PLN