Klocki » Klocki Blocki (63)

Klocki Blocki
W naszym sklepie internetowym znaleźć można blisko 40 zestawów z serii Klocki Blocki. Klocki Blocki są to doskonałej jakości zabawki konstrukcyjne przeznaczone dla małych i nieco starszych dzieci. W serii znajdują się między innymi Klocki Blocki straż pożarna, Klocki Blocki policja, czy Kolcki Blocki Bajkowa Kraina lub Klocki Blocki Morska wycieczka. Zabawki te pokochają zatem zarówno małe konstruktorki, jak i mali konstruktorzy. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Ich stosunek do wysokiej jakości wypada zawsze korzystnie.
Klocki Blocki – straż pożarna
Niezwykle popularnym zestawem jaki przygotowała marka Klocki Blocki jest straż pożarna. Zestaw daje możliwość wybudowania całej remizy strażackiej wraz z wozem. Zawiera również strażaków i gwarantuje doskonałą zabawę. Każde dziecko z pewnością będzie zachwycone, jak dostanie Klocki Blocki straż pożarna w swoje ręce. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które osiągnęły szósty rok życia.
Klocki Blocki – policja
Kolejnym bardzo lubianym przez dzieci zestawami są Klocki Blocki policja. Dzięki nim można zbudować całą komendę policji, wraz z policjantami, dwoma samochodami oraz motocyklem, na które składa się blisko 700 elementów! Oprócz komendy można również zmontować posterunek policji wodnej wraz z motorówkami i helikopterem. Z tymi zabawkami szykuje się naprawdę doskonała zabawa!
Klocki Blocki – ciekawe zestawy dla chłopców i dziewczynek
Klocki Blocki to nie tylko straż pożarna i policja, ale również inne bardzo interesujące zestawy. Chłopcy powinni być zachwyceni możliwością zbudowania wojskowych pojazdów oraz samolotów, czy maszyn budowlanych. Dziewczynki z kolei z pewnością będą bardzo zadowolone z Bajkowej Krainy, stadniny koni, czy wycieczki morskiej w różowej motorówce.
Wszystkie zestawy marki Klocki Blocki zawierają bardzo dużo najróżniejszych elementów, w tym elementy ruchome. Dodatkowo zestawy są między sobą kompatybilne, a zatem można rozbudowywać, dodawać i mieszać swoje konstrukcje. Daje to znakomite możliwości, które ograniczone są jedynie ilością klocków oraz dziecięcą wyobraźnią!
Klocki Blocki – nauka poprzez zabawę
Oferowane przez nas zabawki konstrukcyjne nie tylko dostarczają sporo dobrej zabawy, ale również dobroczynnie wpływają na rozwój dziecka. Poprawiają zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, a także pobudzają kreatywność. Klocki Blocki to zatem przepis na naukę poprzez doskonałą rozrywkę.
Klocki Blocki – świetny pomysł na prezent dla dziewczynki i chłopca
Seria Klocki Blocki to znakomity pomysł na udany prezent zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Zabawki są bardzo uniwersalne i żadne dziecko nie spojrzy na nie obojętnie. Dodatkowo prezent zawsze będzie trafiony, gdyż dodatkowe klocki, to zawsze jeszcze więcej zabawy! Klocki Blocki są wykonane w niezwykle estetyczny sposób. Jaskrawe kolory i dopracowane szczegóły sprawiają, że wyglądają po prostu bardzo ładnie. Ponadto wszystkie oferowane przez nasz sklep Klocki Blocki posiadają wszelki wymagane atesty i spełniają standardy jakościowe, dzięki czemu są zabawkami bezpiecznymi.

 
 
    
 Klocki Blocki MUBI Figurka Piłkarz
-27%
Klocki Blocki MUBI Figurka Piłkarz
Icom
14,50 PLN10,61 PLN
 Klocki Blocki MUBI Figurka Jeździec
-32%
Klocki Blocki MUBI Figurka Jeździec
Icom
15,39 PLN10,61 PLN
 Klocki Blocki MUBI Figurka Farmerka
-32%
Klocki Blocki MUBI Figurka Farmerka
Icom
15,39 PLN10,61 PLN
 Klocki Blocki MUBI Figurka Budowlaniec
-32%
 Klocki Blocki MUBI Figurka Drwal
-32%
Klocki Blocki MUBI Figurka Drwal
Icom
15,39 PLN10,61 PLN