Klocki » Klocki Blocki

Klocki Blocki

W naszym sklepie internetowym znaleźć można blisko 40 zestawów z serii Klocki Blocki. Klocki Blocki są to doskonałej jakości zabawki konstrukcyjne przeznaczone dla małych i nieco starszych dzieci. W serii znajdują się między innymi Klocki Blocki straż pożarna, Klocki Blocki policja, czy Kolcki Blocki Bajkowa Kraina lub Klocki Blocki Morska wycieczka. Zabawki te pokochają zatem zarówno małe konstruktorki, jak i mali konstruktorzy. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Ich stosunek do wysokiej jakości wypada zawsze korzystnie. Klocki Blocki – straż pożarna Niezwykle popularnym zestawem jaki przygotowała marka Klocki Blocki jest straż pożarna. Zestaw daje możliwość wybudowania całej remizy strażackiej wraz z wozem. Zawiera również strażaków i gwarantuje doskonałą zabawę. Każde dziecko z pewnością będzie zachwycone, jak dostanie Klocki Blocki straż pożarna w swoje ręce. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci, które osiągnęły szósty rok życia.

Klocki Blocki – policja

Kolejnym bardzo lubianym przez dzieci zestawami są Klocki Blocki policja. Dzięki nim można zbudować całą komendę policji, wraz z policjantami, dwoma samochodami oraz motocyklem, na które składa się blisko 700 elementów! Oprócz komendy można również zmontować posterunek policji wodnej wraz z motorówkami i helikopterem. Z tymi zabawkami szykuje się naprawdę doskonała zabawa!

Klocki Blocki – ciekawe zestawy dla chłopców i dziewczynek

Klocki Blocki to nie tylko straż pożarna i policja, ale również inne bardzo interesujące zestawy. Chłopcy powinni być zachwyceni możliwością zbudowania wojskowych pojazdów oraz samolotów, czy maszyn budowlanych. Dziewczynki z kolei z pewnością będą bardzo zadowolone z Bajkowej Krainy, stadniny koni, czy wycieczki morskiej w różowej motorówce. Wszystkie zestawy marki Klocki Blocki zawierają bardzo dużo najróżniejszych elementów, w tym elementy ruchome. Dodatkowo zestawy są między sobą kompatybilne, a zatem można rozbudowywać, dodawać i mieszać swoje konstrukcje. Daje to znakomite możliwości, które ograniczone są jedynie ilością klocków oraz dziecięcą wyobraźnią!

Klocki Blocki – nauka poprzez zabawę

Oferowane przez nas zabawki konstrukcyjne nie tylko dostarczają sporo dobrej zabawy, ale również dobroczynnie wpływają na rozwój dziecka. Poprawiają zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, a także pobudzają kreatywność. Klocki Blocki to zatem przepis na naukę poprzez doskonałą rozrywkę.

Klocki Blocki – świetny pomysł na prezent dla dziewczynki i chłopca

Seria Klocki Blocki to znakomity pomysł na udany prezent zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Zabawki są bardzo uniwersalne i żadne dziecko nie spojrzy na nie obojętnie. Dodatkowo prezent zawsze będzie trafiony, gdyż dodatkowe klocki, to zawsze jeszcze więcej zabawy! Klocki Blocki są wykonane w niezwykle estetyczny sposób. Jaskrawe kolory i dopracowane szczegóły sprawiają, że wyglądają po prostu bardzo ładnie. Ponadto wszystkie oferowane przez nasz sklep Klocki Blocki posiadają wszelki wymagane atesty i spełniają standardy jakościowe, dzięki czemu są zabawkami bezpiecznymi.

 
 
    
 Klocki Blocki MUBI Figurka Piłkarz
-57%
Klocki Blocki MUBI Figurka Piłkarz
Icom
14,50 PLN6,27 PLN
 Klocki Blocki MUBI Figurka Jeździec
-57%
 Klocki Blocki MUBI Figurka Farmerka
-29%
Klocki Blocki MUBI Figurka Farmerka
Icom
14,50 PLN10,39 PLN
 Klocki Blocki MUBI Figurka Budowlaniec
-57%
 Klocki Blocki MUBI Figurka Drwal
-59%
Klocki Blocki MUBI Figurka Drwal
Icom
14,50 PLN6,08 PLN
 Klocki Blocki: Mubi. Policja 58 elementów
-27%
 Klocki Blocki Mubi Policja
-12%
Klocki Blocki Mubi Policja
Icom
98,39 PLN87,13 PLN