Klocki » Drewniane

Klocki drewniane

Na wirtualnych półkach naszego sklepu internetowego Gryizabawki.pl znajdują się drewniane klocki, które umożliwiają kreatywną zabawę dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku. Klocki drewniane dla dzieci to znakomity przepis na twórczą zabawę, naukę cierpliwości, a także kształtowanie wyobraźni oraz ćwiczenie dokładności i staranności. W naszym asortymencie jest szeroki wybór, na który składają się klocki drewniane konstrukcyjne, klocki drewniane edukacyjne, czy gra w klocki drewniane. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiedni produkt dla swojej pociechy.

Klocki drewniane konstrukcyjne – zbuduj bajkowe miasto lub zamek!

W zestawach, w których znajdują się klocki drewniane konstrukcyjne, nie brakuje sześcianów, walców i stożków. Dzięki temu dzieci mogą zbudować nawet całe miasteczko lub zamek! Klocki drewniane dla dzieci przeznaczone do konstruowania to gwarancja znakomitej zabawy. Ponadto rodzaj budowli, które mogą powstań ograniczony jest tylko ilością klocków oraz dziecięcą wyobraźnią. Drewniane klocki zapewniają świetną rozrywkę przez długi czas, która praktycznie nigdy się nie znudzi!

Klocki drewniane edukacyjne – nauka poprzez zabawę

Zestawy zawierające klocki drewniane edukacyjne wspierają rozwój dziecka na wczesnych etapach. Maluchy zdobywają umiejętności manualne, uczą się rozpoznawać i odpowiednio dobierać kształty, a także odwzorowywać ustawienie klocków z załączonych książeczek. Przednia zabawa połączona jest zatem z nauką. Klocki drewniane edukacyjne uczą również koncentracji, cierpliwości, a także sumienności. To ważne umiejętności, które wcześnie nabyte, z pewnością zaowocują na zajęciach w przedszkolu, czy później w szkole.

Gra – klocki drewniane

W naszym asortymencie znajdują się również produkty, dzięki którym możliwa jest gra. Klocki drewniane dają bardzo dużo możliwości. Ciekawym zestawem jest drewniane domino konstrukcyjne pozwalające na budowanie najróżniejszych torów, które następnie można przewracać. Dodatkową atrakcją jest to, że do wykorzystania są również piękne drewniane mostki, schody, wahadło, czy koło obrotowe. Wszystko to sprawia, że rozgrywka jest jeszcze bardziej interesująca!

Klocki drewniane dla dzieci – doskonały prezent

Drewniane klocki to znakomity pomysł na udany prezent dla dziecka. Ich wartością dodaną jest to, że nie tylko dostarczają rozrywkę, ale również uczą i wpływają na rozwój. Dodatkowo klocki drewniane są prezentem bardzo uniwersalnym. Nie ma bowiem dziecka, które przeszłoby obok takich zabawek obojętnie. Ponadto jeśli dziecko posiada już klocki drewniane, to kolejny zestaw tylko powiększy możliwości nowej zabawy i stawianie większych budowli. Klocki drewniane dla dzieci to zatem zawsze trafiony prezent!

Klocki drewniane – bezpieczeństwo i estetyka

Dużą zaletą, którą posiadają drewniane klocki jest to, że są one bezpieczne dla najmłodszych. Wszystkie zestawy, które oferujemy posiadają odpowiednie atesty, spełniające wszelkie standardy bezpieczeństwa. Drewniane klocki dla dzieci są również bardzo starannie i estetycznie wykonane. Wybrać można przepięknie pomalowane, kolorowe klocki lub klocki w naturalnym kolorze i ze strukturą drewna.

 
 
    
 Wieża naturalna<br />Wiek: 6+
-2%
Wieża naturalna
Wiek: 6+
Albi
32,00 PLN31,49 PLN
 Kolorowe klocki z okienkami
-35%
Kolorowe klocki z okienkami
Goki
217,41 PLN143,23 PLN
 Klocki sześcienne małe zwierzęta
-25%
Klocki sześcienne małe zwierzęta
Goki
24,00 PLN18,06 PLN
 Klocki Miasto (GOKI-58964)
-27%
Klocki Miasto (GOKI-58964)
Goki
72,50 PLN53,25 PLN
 Nakładanka  kształtów (GOKI-WM 034)
-24%
 Układanka na patykach Zamek
-26%
Układanka na patykach Zamek
Goki
79,00 PLN58,67 PLN
 Klocki 100 elementów w wiaderku
-26%
Klocki 100 elementów w wiaderku
Goki
84,89 PLN62,86 PLN
 Literki do nawlekania
-27%
Literki do nawlekania
Goki
36,00 PLN26,62 PLN
 Klocki elastyczne Mini
-29%
Klocki elastyczne Mini
Goki
5,90 PLN4,21 PLN
 Klocki Bio: Zabawy twórcze NIKI
-24%
Klocki Bio: Zabawy twórcze NIKI
Epideixis
50,00 PLN38,20 PLN