Klocki » Plastikowe (55)

Klocki plastikowe

W naszym sklepie internetowym Gryizabawki.pl znajduje się bardzo szeroki wybór zabawek, na który składają się plastikowe klocki do budowania. Na wirtualnych półkach można znaleźć blisko 40 zestawów. Każdy z nich zawiera inne klocki plastikowe dla dzieci. Z tego powodu każdy powinien znaleźć odpowiedni produkt, który będzie dostosowany do wieku i preferencji swojej pociechy. W asortymencie dostępne są zarówno duże klocki plastikowe, jak i klocki typu Lego. Wszystkie zestawy zapewniają dużo zabawy, ale również wpływają dobroczynnie na zdolności manualne dzieci, a także ich koncentrację, cierpliwość oraz dokładność.

Klocki – duże elementy bezpieczne dla małych dzieci

Duże klocki plastikowe dedykowane są w szczególności dla małych dzieci. Nie posiadają one bowiem niewielkich części, które maluch mógłby przez przypadek połknąć. Klocki mające duże elementy to doskonały przepis na długą oraz udaną zabawę. Ponadto plastikowe klocki do budowania uruchamiają u najmłodszych wyobraźnię oraz wpływają na rozwój kreatywności, co z pewnością przełoży się na późniejsze wyniki w nauce.

Klocki typu Lego – budowanie na całego!

Klocki typu Lego dają niemal nieograniczone możliwości konstruowania i stawiania najróżniejszych budowli, czy projektowania pojazdów. Jest to zabawa, która niemal nigdy się nie nudzi, a ograniczeniem jest tylko ilość klocków oraz dziecięca wyobraźnia. Klocki typu Lego przeznaczone są dla nieco starszych dzieci, gdyż zawierają w zestawach wiele małych elementów. Plastikowe klocki do budowania to nie tylko sześciany. Dziecko może wybierać z całej gamy różnorodnych elementów, dzięki czemu zabawa staje się jeszcze bardziej interesująca oraz wciągająca!

Plastikowe klocki dla dzieci – doskonały pomysł na prezent dla dziewczynki i chłopca

W naszym sklepie internetowym znajdują się plastikowe klocki do budowania, które przeznaczone są zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Małe księżniczki z pewnością zachwycone będą serią klocków Natalia, w których znajdują się m. in. zestawy z pałacykiem i ogródkiem, sklepem zoologicznym, salonem piękności czy zamkiem. Chłopców z kolei z pewnością zainteresują czołgi z klocków, warsztat samochodowy, stacja kolejowa lub rakieta. Ponadto w asortymencie znaleźć można również uniwersalne zestawy klocków, z których można budować dowolne konstrukcje, a także klocki nawiązujące do popularnych bajek lub historii o Titanicu. Duże klocki plastikowe oraz klocki typu Lego, to zatem doskonały pomysł na udany prezent dla dziecka! Zapewniają one dużo zabawy oraz wydobywają pokłady kreatywności. Żadne dziecko z pewnością nie przejdzie obojętnie obok takich zestawów i będzie chciało zdobyć kolejne. Bezpieczne i estetyczne klocki plastikowe Klocki plastikowe są bardzo starannie wykonane co ma dobroczynny wpływ zarówno na ich łatwe składanie, jak i estetyczny wygląd oraz przede wszystkim bezpieczeństwo. Wszystkie oferowane przez nas zestawy zawierają klocki plastikowe, które posiadają niezbędne atesty potwierdzające spełnianie wszelkich norm bezpieczeństwa.

 
 
    
 Klocki Funny - słoik 24 elementy (41940)
-27%
 Mega Bloks. Rajdowy warsztat
-43%
Mega Bloks. Rajdowy warsztat
Mattel
189,65 PLN109,29 PLN
 Klocki 132 elementy w pojemniku (41270)
-24%
Klocki 132 elementy w pojemniku (41270)
Wader
103,87 PLN78,95 PLN
 Przygodowe ZOO (FFG42)
-23%
Przygodowe ZOO (FFG42)
Mega Bloks
102,11 PLN79,11 PLN
 Klocki Middle Blocks 33-elementowe
-23%
Klocki Middle Blocks 33-elementowe
Wader
31,16 PLN24,24 PLN
 Klocki 60 elementów w torbie różowej (CYP67/DCH54)
-12%
 Klocki Mini Blocks - 130 elementów (41350)
-23%
 Klocki 102 elementy w kartonie (41291)
-23%
Klocki 102 elementy w kartonie (41291)
Wader
64,94 PLN50,27 PLN
 Zestaw Smerfy mistrz
-24%
Zestaw Smerfy mistrz
Polesie
63,79 PLN49,00 PLN
 Zestaw mechanik 41 elemenetów kontener
-34%
Zestaw mechanik 41 elemenetów kontener
Polesie
50,23 PLN33,28 PLN
 Mega Bloks: Pojemnik z klockami - tygrys
-29%
Mega Bloks: Pojemnik z klockami - tygrys
Mega Bloks
52,59 PLN37,81 PLN