Klocki » Konstrukcyjne

Klocki konstrukcyjne

W naszym sklepie internetowym Gryizabawki.pl znaleźć można bardzo wysokiej jakości klocki konstrukcyjne dla dzieci. Posiadamy szeroki wybór. Na naszych wirtualnych półkach znajduje się blisko 100 zestawów! Dzięki temu każdy z pewnością znajdzie idealne zabawki konstrukcyjne dla swojej pociechy. Klocki tego typu są przeznaczone do samodzielnego montażu. Pozwala to rozwinąć już od najmłodszych lat zdolności manualne, kreatywność, a także wyobraźnię przestrzenną. Zabawki konstrukcyjne przeznaczone są dla dzieci, które ukończyły ósmy rok życia.

Zabawki konstrukcyjne dla chłopców

Oferujemy klocki konstrukcyjne, które w szczególności dedykowane są dla chłopców oraz dziewczynek, które wykazują zainteresowanie maszynami i narzędziami. W naszym asortymencie znajdują się klocki konstrukcyjne dla dzieci, z których zbudować można najróżniejsze pojazdy, samoloty, rakiety, czy maszyny rolnicze lub przemysłowe. Każdy zestaw jest idealnym uzupełnieniem całej serii, dlatego można systematycznie zbierać kolejne zabawki konstrukcyjne dla chłopców i zebrać całą kolekcję. Ponadto znaleźć można również klocki konstrukcyjne z których można zbudować zwierzęta, kwiatki, czy wieżę Eiffla, dlatego także dziewczynki znajdą coś dla siebie.

Bezpieczne zabawki konstrukcyjne

Naszą ofertę obejmują bezpieczne zabawki konstrukcyjne, które spełniają wszelkie normy i posiadają wymagane przez prawo atesty. Dzięki temu zyskuje się pewność, że zabawka nie będzie zagrażała zdrowiu dziecka. Dodatkowo wszystkie klocki konstrukcyjne dla dzieci wykonane są z najwyższej jakości tworzy. Są zatem solidne, wytrzymałe i nie ulegają szybkiemu zniszczeniu. Zabawki konstrukcyjne dla chłopców zostały również wykonane w estetyczny sposób. Prezentują się bardzo ładnie, a także są funkcjonalne. Dzięki temu zabawa nie tylko jest bezpieczna, ale również wciągająca i bardzo interesująca.

Klocki konstrukcyjne dla dzieci z dużą zawartością elementów

Oferowane przez nasz sklep internetowy klocki konstrukcyjne dla dzieci posiadają bardzo wiele elementów. Zestawy zawierają szczegółowe części pojazdów, czy maszyn. Dzięki temu odwzorowany może zostać każdy detal. Daje to dużo zabawy oraz sporo satysfakcji z ukończenia budowy. Dodatkowo konstrukcje można w dowolny sposób przerabiać. Możliwości ograniczone są jedynie ilością klocków oraz dziecięcą wyobraźnią. Oprócz klocków zestawy najczęściej zawierają również dodatkowe narzędzia, które umożliwiają ciekawszy montaż i sprawiają, że zabawa praktycznie się nie nudzi.

Zabawki konstrukcyjne dla chłopców – znakomity pomysł na prezent

Klocki konstrukcyjne dla dzieci to bardzo dobry pomysł na udany i satysfakcjonujący prezent. Żadne dziecko nie przejdzie obok niego obojętnie. Duża ilość zestawów, którą oferujemy pozwala również zbierać całe serie i rozbudowywać zabawę. Do kolekcjonowania są maszyny rolnicze lub można zbudować cały park maszynowy! Jest to zatem prezent bardzo uniwersalny, który zawsze sprawi radość. Klocki konstrukcyjne nabyte w naszym sklepie to gwarancja doskonałych cen, które w stosunku do wysokiej jakości zabawek wypadają bardzo korzystnie.

 
 
    
 Mini Waffle - 70 elementów (902127)Wiek: 3+
-31%
Mini Waffle - 70 elementów (902127)
Wiek: 3+
Marioinex
42,96 PLN29,98 PLN
 Maker\'s Lab - Zabawne zwierzęta (50326)Wiek: 6+
-34%
 Klocki Basic 90 (R1400)Wiek: 4+
-29%
Klocki Basic 90 (R1400)
Wiek: 4+
Korbo
80,00 PLN56,89 PLN
 Mini Waffle - 35 elementów (902110)Wiek: 3+
-36%
Mini Waffle - 35 elementów (902110)
Wiek: 3+
Marioinex
24,61 PLN15,94 PLN
 Maker\'s Lab - Zwierzęta morskie (50661)Wiek: 6+
-33%
 Maker\'s Lab - Owady (50660)Wiek: 6+
-33%
Maker's Lab - Owady (50660)
Wiek: 6+
Clementoni
66,37 PLN44,48 PLN