Mudpuppy, Puzzle sensoryczne z elementami zapachowymi - Kosmiczne owoce, 60 el.

Mudpuppy

  • Format: 24 x 18 x 5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (wtorek 2022-06-28)
Sugerowana cena
71,50 PLN
Nasza cena
52,29 PLN
Oszczędzasz 27%

Puzzle sensoryczne Kosmiczne owoce amerykańskiej marki Mudpuppy nadają układaniu puzzli nowy wymiar – na samym złożeniu obrazka zabawa się bowiem nie kończy. Układanka o wymiarach 38 x 28 cm składa się z 60 elementów, po ułożeniu przedstawia kosmiczny świat, w którym planetami, pojazdami, a nawet astronautami są owoce. Wśród nich znajduje 6 elementów w unikalnych kształtach, m.in. truskawki, banana czy pomarańczy, które potarte wydzielają bardzo przyjemny, odpowiadający im owocowy zapach, stymulując zmysły dziecka. Maluch z pewnością będzie je chętnie wąchał. Wyjątkowy design i piękne barwy dodatkowo zachęcają dziecko do zabawy.

Układanie puzzli stymuluje pamięć, koncentrację i sprawność manualną już od najmłodszych lat. Mudpuppy dba też o to, by układanki dostarczały dzieciom dodatkowych wrażeń empirycznych, sięga po lubiane motywy, piękne kolory i poręczne formaty, które sprawdzają się w domu i w podróży.

Wiek: 4+
 
***
 
Amerykańska marka zabawek edukacyjnych Mudpuppy powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty Mudpuppy inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Szczegóły

Tytuł: Mudpuppy, Puzzle sensoryczne z elementami zapachowymi - Kosmiczne owoce, 60 el.
Producent: Mudpuppy
Kod paskowy: 9780735370135
Format: 24 x 18 x 5 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje