Kalendarz adwentowy HCW15 (HCW15)
od 3 lat

Hot Wheels

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
104,80 PLNHot Wheels Kalendarz adwentowy

Poczuj świąteczny klimat z kalendarzem adwentowym od Hot Wheels! W każdej z 24 przegródek jest świąteczna niespodzianka dla małych wielbicieli motoryzacji. Zestaw zawiera 8 samochodzików Hot Wheels w skali 1:64 i 16 akcesoriów, które inspirują do zimowych przygód. Pudełko też jest częścią zabawy, a dołączonej minimaty do zabawy można używać z odkrytymi prezentami. Pojazdy i akcesoria mogą nie pasować do niektórych zestawów Hot Wheels. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Ciesz się magią świąt z Kalendarzem adwentowym Hot Wheels, który zawiera samochodziki i ciekawe akcesoria wprowadzające w świąteczny nastrój.
  • Otwórz jedną z 24 przegródek, aby odkryć niespodziankę Hot Wheels w postaci samochodziku lub akcesorium, które zachęci do kreatywnej zabawy pojazdami.
  • Każdy pojazd jest wykonany w skali 1:64 i zawiera autentyczne dekoracje, które są nieodłącznym elementem tradycji Hot Wheels.
  • Pudełko zawiera rozkładaną matę do zabawy, której można używać z samochodzikami i akcesoriami do wymyślania świątecznych przygód.
  • Dzieci od 3 roku życia pokochają 24 niespodzianki i będą bawić się jeszcze lepiej podczas świąt.

od 3 lat

Szczegóły

Tytuł: Kalendarz adwentowy HCW15 (HCW15)
Podtytuł: od 3 lat
Wydawnictwo: Hot Wheels
Kod paskowy: 194735018284

Recenzje