Hot Wheels: City - Wyścigowy transporter 2w1 (GVG37)
Wiek: 4+

Mattel

  • Format: 45,8 x 8,7 x 2,7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Jutro (środa 2021-03-03)
Sugerowana cena
182,02 PLN
Nasza cena
137,48 PLN
Oszczędzasz 25%

Hot Wheels Wyścigowy transporter 2w1 sprawia, że przechowywanie pojazdów i wyścigi wjeżdzają na zupełnie nowy poziom! W transporterze można przechowywać ponad 20 samochodzików Hot Wheels – widać je przez małe okienka w naczepie. Czas na rajd? Po pociągnięciu za uchwyt i rozłożeniu transporter zmienia się w tor wyścigowy o długości aż 1,8 m! Przechowywane pojazdy są wciąż widoczne pod torem, a kabina ciężarówki zamienia się w podwójną wyrzutnię, która posyła dwa samochodziki w ekscytujący wyścig. Dzięki dźwigni na końcu toru pierwszy z pojazdów może ukończyć wyścig, a drugi utknie na torze! Łączy się z innymi zestawami do zabawy Hot Wheels City (sprzedawane oddzielnie) – zbuduj własną rajdową trasę! Zestaw zawiera trzy samochodziki Hot Wheels w skali 1:64 oraz wielofunkcyjną ciężarówkę, która może pomieścić 20 pojazdów (sprzedawane oddzielnie). Świetna zabawa dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Cechy:
- Hot Wheels Wyścigowy transporter 2w1 to wielofunkcyjny zestaw od Hot Wheels, którym można się bawić na wiele ciekawych sposobów!
- Ogromna ciężarówka z naczepą jest świetną zabawką do popychania, a do tego pozwala na przechowywanie ponad 20 pojazdów (sprzedawane oddzielnie). Można ją też przekształcić w tor wyścigowy o długości 1,8 m z podwójną wyrzutnią umożliwiającą zaciętą rywalizację.
- Dzieci mogą zamienić kabinę ciężarówki w podwójną wyrzutnię z jednoczesnym startem dla dwóch samochodzików. Dzięki dźwigni na końcu toru pierwszy z pojazdów może ukończyć wyścig, a drugi utknie na torze.
- Po pociągnięciu uchwytu transporter przekształca się w tor wyścigowy o długości 1,8 m. Pod torem widać przechowywane pojazdy, które można z łatwością wyjąć, kiedy nadejdzie ich pora na rajd.
- Można łączyć z innymi zestawami do zabawy Hot Wheels City (sprzedawane oddzielnie).
- Zestaw do zabawy Hot Wheels Wyścigowy transporter 2w1 zawiera 3 samochodziki Hot Wheels i miejsce na kolejnych 20 pojazdów (dodatkowe samochodziki sprzedawane oddzielnie).
- Wielofunkcyjny zestaw Hot Wheels Wyścigowy transporter 2w1 zapewni świetną zabawę dzieciom w wieku od 4 do 8 lat. To wspaniały prezent dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Hot Wheels, oraz tych chcących powiększyć swoją kolekcję.

Produkt gabarytowy: dostawa tylko kurierem.


Szczegóły

Tytuł: Hot Wheels: City - Wyścigowy transporter 2w1 (GVG37)
Podtytuł: Wiek: 4+
Producent: Mattel
Seria: Hot Wheels
ISBN: 0887961925203
Format: 45,8 x 8,7 x 2,7 cm
Oprawa: pudełko

Recenzje