Pucio. Gdzie to położyć?
Wiek: 2+

Nasza Księgarnia

  • Format: 25.0 x 20.0 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
49,99 PLN
Nasza cena
34,86 PLN
Oszczędzasz 31%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34,00 zł

Kolejna zabawka z Puciem to sprzyjające rozwojowi myślenia i mowy malucha spotkanie z ulubioną postacią!

W pudełku znajduje się 6 plansz z różnymi pomieszczeniami w mieszkaniu należącym do rodziny naszego bohatera. Do każdego z nich dopasowano po 6 żetonów z przedmiotami charakterystycznymi dla tych pomieszczeń. Dziecko układa przedmioty w odpowiednich miejscach na planszach (np. na stoliku w salonie, pod krzesłem w kuchni, w pudełku) według załączonej instrukcji lub poleceń wymyślonych przez rodzica. Uczy się przy tym rozumienia stosunków przestrzennych, czyli położenia przedmiotów względem siebie.

Dodatkową atrakcją są stojące postaci bohaterów książek o Puciu, które można wykorzystać także w innych dziecięcych zabawach.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra – logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” i „Pucio uczy się mówić”.

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.


Szczegóły

Tytuł: Pucio. Gdzie to położyć?
Podtytuł: Wiek: 2+
Autor: Galewska-Kustra Marta, Kłos Joanna
Producent: Nasza Księgarnia
Seria: Pucio
ISBN: 5904915902761
Rok wydania: 2023
Format: 25.0 x 20.0 cm
Oprawa: Pudełko
Waga: 0.723 kg

Recenzje