Playmobil Horses of Waterfall: Amelia i Whisper z boksem stajennym

Playmobil

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
220,50 PLN
Nasza cena
167,83 PLN
Oszczędzasz 24%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 167,83 zł

Amelia opiekuje się końmi goszczącymi na ranczu Waterfall, a jej przyjaciele nazywają ją zaklinaczką zwierząt. W boksie jej wspaniałego ogiera Paso Fino o imieniu Whisper, którego grzywę i ogon można czesać i stylizować, znaleźć można również kilka innych zwierząt, które chcą zaprzyjaźnić się z dziewczynką. Whisper, podobnie jak jego właścicielka, uwielbia włóczyć się po ranczu Waterfall towarzysząc alpakom. Obecnie jednak opiekuje się osieroconym źrebakiem, który niepewnie porusza się na swoich długich nogach. Oprócz opieki Amelii malec potrzebuje także bliskości innego konia.

Ciekawostka: Podczas przejażdżki przez lasy Waterfall, Amelia i Whisper często wzbudzają zainteresowanie małych zwierząt leśnych, które czasami nawet za nimi podążają.

Odkryj nowy, fascynujący świata koni PLAYMOBIL na malowniczym ranczu Waterfall u podnóża Gór Białych. Tutaj piątka najlepszych przyjaciół: Amelia, Isabella, Zoe, Ellie i Ben spędzają każdą wolną chwilę razem ze swoimi końmi, przeżywając niezapomniane przygody. Amelia kocha zwierzęta ponad wszystko i nazywana jest zaklinaczką zwierząt. Dba nie tylko o swojego konia Whispera, ale także o wszystkie inne stworzenia, które potrzebują pomocy lub jej uwagi.

Informacje o produkcie:
  • Uroczo zoprojektowany zestaw PLAYMOBIL z figurką Amelii i jej koniem Whisperem, źrebakiem, alpakami, akcesoriami jeździeckimi i wieloma innymi dodatkami do wielogodzinnej zabawy w odgrywanie ról.
  • Wspaniała zabawa dla wszystkich fanów koni: grzywę i ogon konia można czesać i stylizować za pomocą dołączonych akcesoriów.
  • Zestawy z nowej serii PLAYMOBIL wykonane są średnio w ponad 80% z materiałów pochodzących z recyklingu i tworzyw sztucznych pochodzenia biologicznego.
Polecany dla dzieci od 5 lat.
 

Szczegóły

Tytuł: Playmobil Horses of Waterfall: Amelia i Whisper z boksem stajennym
Producent: Playmobil
Seria: Playmobil Horses of Waterfall
Kod paskowy: 4008789713537
Rok wydania: 2023

Recenzje