Playmobil Horses of Waterfall: Isabella i Lioness z myjnią dla koni

Playmobil

Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
192,90 PLN
Nasza cena
146,80 PLN
Oszczędzasz 24%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 146,80 zł

Isabella jest blogerką interesującą się końmi i początkującą gwiazdą mediów społecznościowych. Interesuje się pięknem i modą. W myjni na ranczu Waterfall ma możliwość prezentowania jak powinna wyglądać pielęgnacja konia po treningu jeździeckim. W tym celu filmuje swoją piękną klacz Lusitano o imieniu Lioness. Lioness wykazuje się szczególną cierpliwością poddając się stylizacjom Isabelli, która po raz kolejny wymyśliła wyjątkowy warkocz dla swojego konia. Oczywiście na zakończenie Isabella robi sobie selfie z Lioness!

Ciekawostka: Ojciec Isabelli jest wynalazcą popularnej ziołowej lemoniady "Waterfall Herbal Lemonade". To jej jako jedynej zdradził sekretny przepis.

Centralnym miejscem nowego świata tematycznego PLAYMOBIL jest malownicze ranczo Waterfall leżące u podnóża Gór Białych. Tutaj piątka najlepszych przyjaciół: Amelia, Isabella, Zoe, Ellie i Ben spędzają każdą wolną chwilę razem ze swoimi końmi, przeżywając niezapomniane przygody. Isabella, blogerka zajmująca się końmi, jest w trakcie budowania dużej społeczności w mediach społecznościowych. Dzięki swojemu talentowi i zainteresowania modą ma już grono wiernych fanów, którzy codziennie śledzą ją i jej ukochaną klacz Lioness.
 
Informacje o produkcie:
  • Bogato wyposażony zestaw PLAYMOBIL z figurką Isabelli i jej klaczą Lioness, szczotką i spinkami do włosów oraz wieloma innymi wspaniałymi akcesoriami do pielęgnacji koni.
  • Wspaniała zabawa dla wszystkich fanów koni: grzywę i ogon konia można czesać i stylizować za pomocą dołączonych akcesoriów.
  • Zestawy z nowej serii PLAYMOBIL wykonane są średnio w ponad 80% z materiałów pochodzących z recyklingu i tworzyw sztucznych pochodzenia biologicznego.
Polecany dla dzieci od 5 lat.

Szczegóły

Tytuł: Playmobil Horses of Waterfall: Isabella i Lioness z myjnią dla koni
Producent: Playmobil
Seria: Playmobil Horses of Waterfall
Kod paskowy: 4008789713544
Rok wydania: 2023

Recenzje