Gravitrax GO - Flexible (23705)
Wiek: 8+

Ravensburger

  • Format: 22 x 22 x 5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
83,41 PLN
Nasza cena
74,02 PLN
Oszczędzasz 12%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 74,02 zł

Akcja Grawitacja! Zbuduj tor przygód!

Odkryj system torów grawitacyjnych, które można dowolnie łączyć i modyfikować tak, by ścieżka, którą muszą pokonać metalowe kulki, była jak najbardziej skomplikowana i ekscytująca.

Chcesz wejść do świata GraviTrax i zacząć budować własne tory grawitacyjne? Zacznij od GraviTrax GO Flexible! To pierwszy zestaw startowy dostępny w tak przystępnej cenie, dzięki któremu zbudujesz swoje pierwsze tory grawitacyjne! GraviTrax GO to idealny sposób na wejście do świata grawitacji. Baw się grawitacją i zbuduj własny tor przygód!

GraviTrax GO Flexible 37 elementów do zbudowania pełnego akcji toru. W centrum akcji jest trampolina, dzięki której kulka poleci wysoko, na przekór grawitacji!

Zestawy GraviTrax GO oferują wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia przygody! Możesz budować samodzielnie albo skorzystać z instrukcji, która przygotowana jest na trzech poziomach trudności, każdy może od razu przystąpić do zabawy! Zestaw wzbogacono o cztery ekscytujące wyzwania dla kreatywnych budowniczych. Sprawdź je! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

W kolekcji są dwa warianty zestawu:
GraviTrax GO Flexible i GraviTrax GO Explosive, każdy z nich z innym elementem akcji, który zapewni odważne akrobacje dla kulek.

Zestawy Gravitrax GO można łączyć ze wszystkimi liniami produktów GraviTrax, zestawami startowymi, rozszerzeniami i elementami, dzięki czemu zabawy nie będzie końca!

Zabawa z GraviTrax pobudza wyobraźnię, rozwija zainteresowanie nauką oraz dostarcza zabawy na wiele godzin zarówno dorosłym jak i dzieciom. Otwarty i pełen wyzwań charakter zabawy motywuje dzieci do majsterkowania i myślenia poza schematami. Dzięki temu dzieci z radością rozwijają cenne umiejętności, takie jak rozwiązywanie problemów, krytyczne myślenie i cierpliwość.

Wejdź do świata grawitacji i zbuduj ścieżkę pełną przygód!

Od 8 roku życia.

Zawartość: 1 instrukcja z 4 planami montażu dla 3 poziomów trudności, 14 sześciokątnych płyt bazowych, 1 element Balls & Spinner, 1 piłka, 1 meta, 3 zakręty, 1 skrzyżowanie, 1 średni tor, 3 krótkie tory, 7 grubych klocków, 1 cienki klocek, 1 element trampoliny składający się z 2 części i 1 nachylony klocek.

Szczegóły

Tytuł: Gravitrax GO - Flexible (23705)
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: Ravensburger
Seria: GraviTrax
Kod paskowy: 4005556237050
Rok wydania: 2024
Format: 22 x 22 x 5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje