Neuroshima Hex 3.0: Nowy Jork
Wiek: 8+

PORTAL GAMES

Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
35,01 PLN
Nasza cena
26,35 PLN
Oszczędzasz 25%Miasto Nowy Jork nie upadło. Zniszczone bombami atomowymi, zmienione w twierdzę pośród ruin, wciąż walczy w obronie ideałów Wolnej Ameryki. Z czasem stało się stolicą mini-państwa o tej samej nazwie i rozpoczęło krucjatę w sprawie odbudowy świata ludzi, uzurpując sobie przy okazji rolę przewodnika narodu i w miarę możliwości usuwając ze swej drogi wszystkich oponentów. Co rusz kolejne oddziały wyruszają na pustkowia w poszukiwaniu zasobów i przedwojennych technologii oraz werbując przydatnych ludzi.
Samo miasto z czasem przekształciło się w policyjną twierdzę, jedno z niewielu bezpiecznych miejsc w zrujnowanym świecie, gdzie za spokój trzeba zapłacić posłuszeństwem.
Zaletą armii Nowego Jorku jest różnorodność jednostek, w tym wiele rodzajów jednostek strzelających. Sporym atutem jest też cecha Sztabu dodająca wytrzymałość sąsiadującym jednostkom, a także obecność Szpiegów, którzy potrafią korzystać z Modułów przeciwnika.
Wadą armii jest nieco mniejsza możliwość tworzenia potężnych, ofensywnych kombinacji oraz fakt, że Cecha specjalna Sztabu nastawiona jest na defensywę.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Neuroshima HEX (edycja 3.0).

Zawartość pudełka:
- 35 żetonów Nowego Jorku
- 9 znaczników ran
- 1 znacznik sieci
- zapasowe żetony i znaczniki
- 1 instrukcja
- 1 woreczek strunowy

Liczba graczy: 2 - 6
Wiek: 8+
Czas rozgrywki: około 30 minut

Szczegóły

Tytuł: Neuroshima Hex 3.0: Nowy Jork
Podtytuł: Wiek: 8+
Producent: PORTAL GAMES
ISBN: 5902560380774

Recenzje