Domowe zwierzaki
Wiek: 3+

Foxgames

  • Format: 20 x 20 x 5 cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Jutro (poniedziałek 2021-09-27)
Sugerowana cena
34,99 PLN
Nasza cena
14,87 PLN
Oszczędzasz 58%Kto z nas nie marzył o własnym zwierzątku domowym? Mali podopieczni szybko stają się naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Kochamy nasze zwierzaki - karmimy je, otaczamy opieką i wspólnie się bawimy. Nieważne czy będzie to wesoły piesek mruczący kotek, słodki chomik czy poczciwy żółw. Zatroszcz się o czworonożnych towarzyszy i zobacz, że warto, Twój pupil na pewno to doceni. 
Domowe zwierzaki to nowa gra z nagrodzonej w konkursie Świat przyjazny dziecku! serii Gra dla przedszkolaka. Gry z tej serii, poprzez zabawę, ćwiczą pamięć, spostrzegawczość i zdolność planowania.
Tym razem najmłodsi gracze będą mieli okazję zapoznać się z prowadzeniem farmy. W grze Domowe zwierzaki występują trzy warianty rozgrywki:
Opiekun zwierząt - nasi domowi przyjaciele potrzebują troski i opieki - nagrodą będzie zadowolone zwierzątko! Kto wykona wszystkie zadania i okaże się najlepszym opiekunem zwierząt?
Spacer z psem - mieszkający w domu czworonóg potrzebuje dużo ruchu, dlatego tak ważny jest codzienny spacer. Park to idealne miejsce na przechadzkę. Kto pierwszy dotrze do mety?
Zoo-mini - dopasuj zwierzątko albo kolor tła. To bardzo prosta gra, w której liczy się zmysł obserwacji, trzeba tylko dopasować jak najwięcej żetonów. Który będzie następny?
Zawartość pudełka: 
- dwustronna plansza,
- 31 okrągłych żetonów,
- 25 kwadratowych żetonów,
- tarcza ze strzałką losującą,
- 4 pionki,
- instrukcja gry.
Liczba graczy: 1-4
Długość rozgrywki: 15-30 minut
Wiek 3+

Szczegóły

Tytuł: Domowe zwierzaki
Podtytuł: Wiek: 3+
Autor: Sławomir Czuba
Producent: Foxgames
Seria: Gra dla przedszkolaka
Kod paskowy: 5907078169118
Języki: polski
Rok wydania: 2018
Format: 20 x 20 x 5 cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.345 kg

Recenzje