Łamigłówka Huzzle Cast Quartet - poziom 6/6 (107369)

Hanayama

  • Format: 12 x 7,5 x 4,5 cm
  • Oprawa: Pudełko
Wysyłka:
1 - 2 dni robocze + czas dostawy
Sugerowana cena
66,00 PLN
Nasza cena
59,16 PLN
Oszczędzasz 11%

Prawdziwe więzi zawsze buduje się ciężko i powoli, ale raz skonstruowane, przetrwają wieki i trudno jest je rozerwać. W oparciu o tę myśl, powstała ta oto łamigłówka - połączenie czterech podobnych elementów, niełatwych do rozplątania. Łamigłówkę można jednak rozwikłać na dwa sposoby i prawdziwym wyzwaniem jest odnalezienie obu.

Seria "Huzzle" to łamigłówki dla dorosłych, które wyróżniają się trzema wyjątkowymi elementami: innowacyjnymi pomysłami, bardzo wysoką jakością wykonania oraz unikalnym designem. Zagadki oparte są na koncepcji dwóch prostych pytań: czy możesz rozdzielić elementy? czy możesz złożyć je ponownie razem? Wszystkie wzory zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni, a każde rozwiązanie to umiejętne połączenie pracy intelektu i... obu rąk. Czasami będzie ono trudne i pokrętne, czasami łatwe i przyjemne.

Seria "Huzzle" posiada sześć poziomów trudności. Zaleca się, aby zacząć od najłatwiejszego i piąć się stopniowo do góry, ale jest to tylko sugestia. W wielu przypadkach, wszystko zależy od naszych indywidualnych predyspozycji. Można oczywiście wybrać swoją łamigłówkę na podstawie projektu lub nazwy, która po prostu nam się spodobała. Często pierwsze, przypadkowe z nimi "spotkanie", staje się początkiem wielkiej pasji. W bogatej i różnorodnej ofercie łamigłówek "Huzzle", każdy znajdzie coś dla siebie!

Szczegóły

Tytuł: Łamigłówka Huzzle Cast Quartet - poziom 6/6 (107369)
Autor: Mine Uyematsu
Producent: Hanayama
Seria: Huzzle Cast
ISBN: 5407005151150
Format: 12 x 7,5 x 4,5 cm
Oprawa: Pudełko

Recenzje