Scrabble Practice & Play

Mattel

  • Format: 37.0x26.5cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
Wysyłka:
Dzisiaj
Sugerowana cena
126,85 PLN
Nasza cena
67,27 PLN
Oszczędzasz 47%

Gra Scrabble® Practice & Play™ to nowa wersja kultowej gry słownej w wersji dla najmłodszych. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 lat i została stworzona, by zapewnić im świetną zabawę oraz pomóc w nauce języka angielskiego.
 
Plansza w Scrabble® Practice & Play™ jest dwustronna dzięki czemu można prowadzić dwie różne rozgrywki i równie dobrze sprawdzi się jako pomoc naukowa dla młodszych graczy, jak i tych bardziej zaawansowanych.
 
STRONA 1 jest przeznaczona dla dzieci zaczynających swoją przygodę z grą Scrabble® oraz językiem angielskim. Ta wersja rozgrywki idealnie sprawdzi się w zabawie z dziećmi, które dopiero uczą się czytać. Dzięki kolorowym obrazkom oraz odpowiadającym im w języku angielskim słowom, nawet mali gracze poradzą sobie doskonale, a przy okazji ćwiczyć będą dopasowywanie liter oraz pisownię podstawowych słów w języku obcym.
 
STRONA 2 bardziej przypomina klasyczną planszę do gry w Scrabble® i jest przeznaczona dla nieco starszych dzieci, które znają podstawowe zwroty w języku angielskim i chcą poznać kolejne słówka. Gra umożliwia im ćwiczenie pisowni słownictwa poznanego w szkole oraz naukę nowych pojęć, dzięki dołączonemu do zestawu słowniczkowi.
 
Gra zawiera dwustronną planszę, 84 płytki z literkami, 30 niebieskich żetonów, woreczek na płytki oraz słowniczek - ilustrowaną książeczkę, która zawiera ponad 800 słów przetłumaczonych z języka angielskiego na polski.

Szczegóły

Tytuł: Scrabble Practice & Play
Producent: Mattel
Kod paskowy: 887961773934
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2019
Format: 37.0x26.5cm
Oprawa: Pudełko kartonowe
Waga: 0.778 kg

Recenzje