Barbie - Zestaw Relaks w SPA Lalka z pieskiem i akcesoriami (GKH73/GJG55)
Wiek: 3+

Mattel

  • Format: 33 x 16 x 7 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
65,41 PLN
Nasza cena
59,46 PLN
Oszczędzasz 10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Lalka Barbie wie, że aby być najlepszą wersją siebie, trzeba mieć też czas na odpoczynek.  Ten zestaw z motywem spa z lalką, szczeniaczkiem i akcesoriami tematycznymi pozwala Barbie odprężyć się na jeden z jej ulubionych sposobów, a dzieci uczy troszczenia się o własne samopoczucie. Barbie jest gotowa na relaks ubrana w wygodny ręcznik i ma wiele dodatków, które zachęcają do odgrywania ról. Lalka może zażywać kąpieli z pomocą akcesoriów, takich jak „gumowa” kaczuszka, „czasopismo”, szczotka do kąpieli, ręcznik, pudełko „kul do kąpieli” i „świeczka”. Niektóre akcesoria mają uchwyty, by lalka Barbie mogła trzymać je w ręku, co ułatwia zabawę, a inne – takie jak mniejsza „ogórkowa” maseczka – pasują także do jej szczeniaczka, by też mógł się odprężyć. Dzieci pokochają odkrywanie świata odpoczynku z relaksującymi się lalkami Barbie. Zbierz inne lalki z serii, aby zabawa była jeszcze bardziej różnorodna, bo kiedy dzieci bawią się Barbie, mogą być kim chcą (zabawki sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).

Zawartość i cechy zestawu:
- Dzieci mogą ćwiczyć troszczenie się o własne dobre samopoczucie, towarzysząc lalce Barbie w spa – w zestawie są lalka, szczeniaczek i 9 akcesoriów tematycznych!
- Lalka Barbie może zażywać kąpieli z pomocą akcesoriów, takich jak „gumowa” kaczuszka, „czasopismo”, szczotka do kąpieli, ręcznik, pudełko „kul do kąpieli” i „świeczka”.
- Szczeniaczek również się ucieszy – każde z nich ma własną „ogórkową” maseczkę, a poduszka pod szyję pasuje na oboje.
- Niektóre elementy mają uchwyt do trzymania przez lalkę ułatwiający aktywne opowiadanie historii i zabawę w odgrywanie ról.
- Lalka Barbie ma na sobie wygodny, stylowy ręcznik, dopasowaną do niego niebieską przepaskę na głowę i różowe klapki.
- Barbie ma również 11 punktów zgięcia – w szyi, ramionach, łokciach, nadgarstkach, biodrach i kolanach – dzięki którym można ustawiać ją w różnorodnych, realistycznych pozach.
- Najmłodsi pokochają opowiadanie historii z lalką Barbie Relaks w spa, która uczy dzieci dbania o siebie. Gdy dzieci bawią się Barbie, odkrywają, że mogą być kim chcą!
- Zbierz wszystkie lalki z linii Relaks, aby poszerzyć możliwości odgrywania historyjek i pozwolić dzieciom w wieku od 3 do 7 lat odkrywać świat przez zabawę! (sprzedawane oddzielnie)

Szczegóły

Tytuł: Barbie - Zestaw Relaks w SPA Lalka z pieskiem i akcesoriami (GKH73/GJG55)
Podtytuł: Wiek: 3+
Producent: Mattel
Seria: Barbie
Kod paskowy: 887961810899
Rok wydania: 2020
Format: 33 x 16 x 7 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.2 kg

Recenzje