Mega Bloks First Builders - Klocki A kuku Zestaw Zjeżdżalnia i Pingwin (GKX66/GKX67)
Wiek: 12m+

Mattel

  • Format: 25 x 21 x 9 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
58,01 PLN
Nasza cena
48,02 PLN
Oszczędzasz 18%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Poznaj zupełnie nową wersję zabawy w „A kuku”! Młodych budowniczych czeka mnóstwo radości i niespodzianek podczas zabawy zwierzątkami „A kuku” i ich śmiesznymi zjeżdżalniami! Każdy zestaw zawiera 1 zwierzątko i klocki do budowy całej konstrukcji wraz ze zjeżdżalnią. Ustaw zwierzątko na dużym klocku, aby zobaczyć, jak robi „a kuku”. Następnie umieść je na wyrzutni i naciśnij przycisk – zobacz, jak toczy się po zjeżdżalni! Do wyboru zestawy z pandą i pingwinkiem. Zbierz oba, aby rozbudować swój świat A kuku! Sprzedawane oddzielnie. Kolory i detale mogą się różnić. Idealne dla wszystkich małych budowniczych i fanów klocków z linii First Builders. Dla dzieci od 1 roku życia.

Zawartość i cechy zestawu:
- Zestaw zawiera toczące się zwierzątko A kuku, duże klocki oraz 1 zjeżdżalnię z wyrzutnią
- Zupełnie nowy pomysł na zabawę pełną akcji: umieść zwierzaczka na klocku, aby zobaczyć, jak robi „a kuku”
- Wybierz zestaw z pandą lub pingwinkiem (sprzedawane oddzielnie)
- Idealna zabawka dla dzieci od 1 roku życia, firmowana przez Fisher Price. Klocki First Builders doskonale pasują do małych rączek – zręcznościowa zabawa wspomaga rozwój wyobraźni oraz sprawności ruchowej
- Klocki są kompatybilne z pozostałymi zestawami z linii Mega Bloks First Builders Klocki A kuku oraz innymi zabawkami do budowania Mega Bloks. Zapewniają mnóstwo nauki i zabawy!

Zabawa w budowanie klockami First Builders, pozwala dzieciom poznawać świat, uczyć się i rozwijać różnego rodzaju umiejętności. Dzieci rozwijają się jednak w różnym tempie, dlatego pokochają klocki, którymi mogą bawić się na różne sposoby. Najpierw nimi rzucać o podłogę, potem łączyć w pary o takim samym kolorze lub kształcie, a następnie składać proste konstrukcje. Duże i bezpieczne, kolorowe klocki MEGA Bloks First Builders to jedna z tych zabawek, która pozwala rodzicom odkrywać potencjał ich dziecka i stymulować jego prawidłowy rozwój. Dzieci mogą je wkładać do buzi, stukać nimi o podłogę, chwytać je bez obaw o skaleczenie – klocki są wystarczająco duże, trwałe i pozbawione ostrych kantów.

MEGA Bloks First Builders to linia klocków przeznaczona dla dzieci już od 1-go roku życia oraz w wieku przedszkolnym. To zabawki idealne do zabawy i do nauki, wspierają rozwój fizyczny i intelektualny, rozwijają kreatywność. Łatwe do składania a jednocześnie pobudzające wyobraźnię. MEGA Bloks First Builders to pierwsze klocki każdego malucha.

Szczegóły

Tytuł: Mega Bloks First Builders - Klocki A kuku Zestaw Zjeżdżalnia i Pingwin (GKX66/GKX67)
Podtytuł: Wiek: 12m+
Producent: Mattel
Seria: Mega Bloks
Kod paskowy: 887961833201
Rok wydania: 2020
Format: 25 x 21 x 9 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.4 kg

Recenzje