Quiz do nauki angielskich idiomów. Piece of cake
Wiek: 15+

Edgard Games

  • Format: 7.7 x 12.9 cm
  • Oprawa: Blister
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
28,30 PLN
Nasza cena
21,01 PLN
Oszczędzasz 26%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 18,36 złQuiz do nauki angielskich idiomów. Piece of cake przeznaczony jest dla dorosłych i młodzieży od 15. roku życia, którzy znają język angielski na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziom B2-C1).

Wciągający quiz z zabawnymi dialogami i pytaniami pozwala na naukę aż 172 angielskich idiomów! Karty są w formie quizu, który ma zgrabnie wplecione idiomy. Na każdej z kart są trzy pytania. Naszym zadaniem jest wskazanie prawidłowej odpowiedzi spośród trzech propozycji.

W trakcie zabawy z quizem poznasz słownictwo przydatne podczas codziennej komunikacji czy rozmów ze znajomymi, a także idiomy pojawiające się w filmach i książkach. Atrakcyjna szata graficzna stworzona przez ilustratorkę - Martę Ruszkowską do treści Anny Kamont z pewnością przyciągnie uwagę i ułatwi zapamiętywanie.

Wygodny format kart sprawia, że swobodnie zmieszczą się w kieszeni czy torebce oraz sprawdzą się w każdych okolicznościach – do nauki i powtórzeń w domu, w podróży czy w szkole.

Przekonaj się, że nauka angielskich idiomów można być prosta i przyjemna!

Liczba graczy: 1+
Czas gry: ok. 20 - 40 minut
Poziom: B2-C1
Wiek: 15+

Szczegóły

Tytuł: Quiz do nauki angielskich idiomów. Piece of cake
Podtytuł: Wiek: 15+
Autor: Kamont Anna, Maliszewski Benon
Producent: Edgard Games
Kod paskowy: 5903792767180
Języki: polski, angielski
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 1
Format: 7.7 x 12.9 cm
Oprawa: Blister

Recenzje