Lego Super Mario: Helikopterowy Mario - ulepszenie (71371)
Wiek: 6+

Lego

  • Format: 9 x 12 x 5 cm
  • Oprawa: pudełko
Wysyłka:
Niedostępna
Sugerowana cena
44,99 PLN
Nasza cena
42,68 PLN
Oszczędzasz 6%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 0,00 zł

Ulepszenie z helikopterowym strojem dla figurki (71371) sprawi, że gra LEGO Super Mario stanie się o wiele bogatsza. W tym zestawie akcesoriów gracze znajdą interaktywny strój dla figurki LEGO Mario (figurki nie ma w komplecie), który zawiera czapkę ze śmigiełkiem. Wystarczy go założyć, by podczas każdego lotu po monety figurka LEGO Mario wydawała odgłos pracującego śmigła. Ten kolekcjonerski zestaw będzie świetnym prezentem dla dzieci, które mają już zestaw Przygody z Mario poziom startowy (71360) z figurką LEGO Mario.

Budowanie i zabawa
Instrukcje budowania tego zestawu są dostępne w pudełku i w bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario. Aplikacja zawiera także podpowiedzi dotyczące kreatywnego budowania i zabawy oraz platformę, dzięki której fani LEGO Mario mogą bezpiecznie wymieniać się pomysłami.

Zabawa bez granic z LEGO Mario!
Kolekcjonerskie zestawy LEGO Super Mario idealnie nadają się do gry solo i urządzania konkursów. Dzięki nim postać ulubionego bohatera wszystkich domowników może nabrać realnych kształtów. Dzięki zestawowi z poziomem startowym, zestawom dodatkowym oraz ulepszeniom gracze mogą samodzielnie budować nowe poziomy.

- Ulepszenie z helikopterowym strojem dla figurki (71371) sprawi, że figurka LEGO Mario (brak w komplecie) będzie mogła teraz lecieć po monety, a gra LEGO Super Mario stanie się jeszcze fajniejsza.
- Strój pasuje na figurkę LEGO Mario z zestawu Przygody z Mario poziom startowy (71360). Dzięki temu kostiumowi podczas lotu figurka LEGO Mario będzie wydawać dźwięk pracującego śmigła.
- Gdy Helikopterowy Mario unosi się w powietrze, gracze zyskują nowe możliwości zarabiania cyfrowych monet. Dzieci mogą przerobić cały pokój na poziom gry LEGO Mario i świetnie się bawić, gdy figurka bohatera będzie oblatywać wszystkie zakamarki.
- Liczący 13 elementów zestaw do budowania LEGO pozwala w ciekawy sposób zmodyfikować zestaw Przygody z Mario poziom startowy (71360) oraz zestawy dodatkowe. Będzie świetnym prezentem na urodziny lub pod choinkę dla fanów oraz kreatywnych dzieci w wieku od 6 lat.
- Zestaw Poziom startowy i zestawy dodatkowe LEGO Mario można uzupełnić także o inne niesamowite ulepszenia, takie jak Ognisty Mario ulepszenie (71370), Mario kot ulepszenie (71372) oraz Mario budowniczy ulepszenie (71373).
- Ten zestaw LEGO nie wymaga baterii włączy się, gdy tylko połączysz go z figurką LEGO Mario z zestawu z poziomem startowym. W komplecie z każdą postacią są ilustrowane instrukcje, by dzieci mogły budować samodzielnie.
- W bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario dzieci znajdą narzędzia pomagające w budowaniu, inspiracje do wymyślania kreatywnych zabaw oraz bezpieczne forum do wymiany pomysłów.
- LEGO Super Mario to kolekcjonerskie zabawki do budowania, dzięki którym kultowa postać z gier może zawitać do prawdziwego świata. Dzięki nim fani mogą przerabiać i rozbudowywać swoje poziomy gry, by potem próbować pokonać je samodzielnie lub urządzać zawody dla rodziny i przyjaciół.
- Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga mocy supergwiazdy! Od 1958 r. przy ich produkcji niezmiennie dbamy, aby spełniały najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będą do siebie zawsze pasować.
- W Grupie LEGO na wszelkie możliwe sposoby testujemy klocki i elementy konstrukcyjne LEGO, by mieć pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Od 6. roku życia.

Szczegóły

Tytuł: Lego Super Mario: Helikopterowy Mario - ulepszenie (71371)
Podtytuł: Wiek: 6+
Producent: Lego
Seria: Lego Super Mario
Kod paskowy: 5702016618501
Format: 9 x 12 x 5 cm
Oprawa: pudełko
Waga: 0.1 kg

Recenzje